Corab na targach Intersolar 2017

dodano: 2017-05-22 13:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: Corab

Intersolar Europe Corab to największy polski producent systemów mocowań paneli fotowoltaicznych. W dniach 31.05 -02.06.2017 na Targach Intersolar w Monachium na stanowisku firma zaprezentuje szeroką ofertę nowoczesnych rozwiązań na wszystkie rodzaje pokryć dachów płaskich i skośnych oraz systemy wolnostojące pod farmy fotowoltaiczne. 

Intersolar Europe


25 lat działalności. Eksport towarów do 27 krajów
Corab powstał w 1991 roku i na początku zajmował się produkcją elementów metalowych m.in. anten satelitarnych oraz ich mocowań. Od kilku lat propaguje ideę energii ze słońca. Posiada nowatorskie konstrukcje zarówno pod małe, jak i duże inwestycje. Najwyższą wagę przywiązuje do bezpieczeństwa potwierdzonego certyfikatami, wysoką odpornością na korozję oraz intuicyjny i szybki montaż. Producent eksportuje swoje towary do 27 krajów. 

Certyfikowane bezpieczeństwo
Każdy etap procesu produkcji jest poddawany licznym audytom. W firmie wdrożony został System Zarządzania Jakością 9001:2008. Nad zachowaniem wysokiej jakości i zgodnością z europejskimi normami czuwa również zewnętrzna jednostka certyfikująca, co potwierdza certyfikat TÜV Rheinland Polska Monitoring+Testing 
 
Konstrukcje pod farmy fotowoltaiczne
Corab zaprezentuje swój najlepszy wolnostojący system mocowań dedykowany pod duże inwestycje. Rozwiązanie dwupodporowe wbijane w grunt WS-007 zostało wielokrotnie nagrodzone m.in. na targach Enex i Medalem Europejskim. Wyróżnia się szczególnie 25-letnią gwarancją na powłokę antykorozyjną i wysoką wytrzymałością statyczną (1-4 strefa śniegowa oraz 1-3 strefa wiatrowa). Specjalna stal konstrukcyjna o podwyższonej wytrzymałości eliminuje efekt elektrokorozji, a dodatkowo posiada samoregenerującą się powłokę. 
 

Systemy mocowań na dach płaski i skośny 
Podczas imprezy targowej będzie można zapoznać się z pełną ofertą konstrukcji na dachy skośne i płaskie. Wyróżniają się innowacyjnymi łącznikami szyn aluminiowych, które są odporne na skrajne warunki atmosferyczne oraz trwałość połącznia. Zastosowanie nowatorskiego systemu klik pozwala na szybkie i intuicyjne łącznie uchwytów lub klem z szynami. Systemy pozwalają na montaż paneli w pionie lub w poziomie. Rozwiązania na dach płaski zarówno inwazyjne, jak i balastowe umożliwiają montaż pod kątami: 10°, 15°, 25° bądź 35°. 
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...