Świąteczna oferta nc+ [wideo]

dodano: 2017-11-08 11:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Mikołaj nc+ Z okazji zbliżających się świąt platforma nc+ przygotowała specjalną promocję Extrakasa, w ramach której klienci zawierający lub przedłużający umowę na pakiety telewizyjne oraz zawierający umowy na internet i telefon mogą otrzymać od nc+ premię w wysokości nawet do 700 zł na przedpłaconej karcie płatniczej na dowolne zakupy (najwyższa premia przysługuje w przypadku zawarcia łącznie 3 umów na 24 miesiące).

oferta świąteczna nc+ święta Mikołaj 700 zł


W zależności od wybranego pakietu TV, karta może zostać doładowana kwotą od 100 zł do 500 zł, a klienci którzy dodatkowo zawrą umowy na internet i telefon mogą otrzymać kolejne bonusy w postaci doładowania w wysokości 200 zł (100 zł od usługi). Przykładowo, kupując pakiet telewizji Extra+ (154 kanały, 79 w HD) z pakietem kanałów Canal+ oraz usługami nc+ Internet 35 lub 100 GB i nc+ Telefon, Klient może otrzymać na przedpłaconej karcie płatniczej łącznie 450 zł.

Wysokość doładowania karty płatniczej:

Warunkiem skorzystania z promocji Extrakasa przez klientów przedłużających umowy na usługi telewizyjne jest zmiana pakietu na wyższy lub utrzymanie tego samego pakietu (dotyczy ofert nieprzecenionych).
 

Promocja nie łączy się z ofertą „do 3 miesięcy gratis” oraz ofertą „wypróbuj nc+ bez opłat”. Środki na karcie można wykorzystać do 31 maja 2018 r., wyłącznie do transakcji bezgotówkowych, w tym transakcji online. Niewykorzystane środki pieniężne nie podlegają zwrotowi. Karta zostanie zasilona środkami pieniężnymi zgodnie z Regulaminem Sprzedaży Premiowej Extrakasa, po spełnieniu warunków w nim określonych.

Zgodnie z regulaminem użytkownika kart przedpłaconych Banku Polska Kasa Opieki S.A. dostępnym na stronie internetowej: www.pekao.com.pl wydawcą oraz właścicielem karty jest PKO S.A.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe Evo

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

750 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF4008 E2 4K Combo

Octagon SF4008 E2 4K - odbiornik UHD 4K z kodekiem...

1199 zł Więcej...