„Radio Canal Na Mundialu” na FB Canal+ Sport [wideo]

dodano: 2018-06-08 13:55
autor: Jerzy Kruczek | źródło: nc+

Radio Canal Na Mundialu Siedmiu prowadzących, 26 audycji i tylko jeden temat – piłkarskie mistrzostwa świata. Z okazji mundialu w Rosji „Radio Canal” zmieni się w „Radio Canal Na Mundialu”. Godzinny program będzie nadawany w każdy dzień meczowy o godz. 10:00 na Facebooku Canal+ Sport.

Radio Canal Na Mundialu


W imieniu spragnionej dysputy siódemki prowadzących chciałbym zaprosić wszystkich na specjalną audycję poświęconą mistrzostwom świata w Rosji. „Radio Canal Na Mundialu” będzie miało siedmiu prowadzących, którzy w towarzystwie ekspertów, trenerów, arbitrów będą podsumowywać wydarzenia w Rosji i analizować poszczególne mecze

– mówi Bartosz Gleń, dziennikarz nc+ i szef projektu „Radio Canal Na Mundialu”.

Oprócz Bartosza Glenia wśród prowadzących znajdą się także Żelisław Żyżyński, Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Kornacki, Piotr Glamowski i Szymon Ratajczak. „Radio Canal Na Mundialu” będzie nadawało od 14 czerwca do 16 lipca w każdy dzień meczowy mundialu. Audycje będą transmitowane na Facebooku Canal+ Sport, a po emisji dostępne w formie podcastu w SoundCloud oraz YouTube.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/12 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/12 HD rozdziela sygnał niezależnie...

400 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

59 zł Więcej...