„Radio Canal Na Mundialu” na FB Canal+ Sport [wideo]

dodano: 2018-06-08 13:55
autor: Jerzy Kruczek | źródło: nc+

Radio Canal Na Mundialu Siedmiu prowadzących, 26 audycji i tylko jeden temat – piłkarskie mistrzostwa świata. Z okazji mundialu w Rosji „Radio Canal” zmieni się w „Radio Canal Na Mundialu”. Godzinny program będzie nadawany w każdy dzień meczowy o godz. 10:00 na Facebooku Canal+ Sport.

Radio Canal Na Mundialu


W imieniu spragnionej dysputy siódemki prowadzących chciałbym zaprosić wszystkich na specjalną audycję poświęconą mistrzostwom świata w Rosji. „Radio Canal Na Mundialu” będzie miało siedmiu prowadzących, którzy w towarzystwie ekspertów, trenerów, arbitrów będą podsumowywać wydarzenia w Rosji i analizować poszczególne mecze

– mówi Bartosz Gleń, dziennikarz nc+ i szef projektu „Radio Canal Na Mundialu”.

Oprócz Bartosza Glenia wśród prowadzących znajdą się także Żelisław Żyżyński, Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Kornacki, Piotr Glamowski i Szymon Ratajczak. „Radio Canal Na Mundialu” będzie nadawało od 14 czerwca do 16 lipca w każdy dzień meczowy mundialu. Audycje będą transmitowane na Facebooku Canal+ Sport, a po emisji dostępne w formie podcastu w SoundCloud oraz YouTube.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe Evo

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub analogowego AV...

690 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...