Zobacz laptop gamingowy za 12 tys. zł [wideo]

dodano: 2018-08-02 19:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: Asus

Asus Zephyrus GX501VI gamingowy laptop ROG Zephyrus to rewolucyjny laptop gamingowy, zrodzony z innowacyjności serii ROG. Mimo tego, że jest smuklejszy niż wszystkie poprzednie laptopy ROG, wyposażony jest w podzespoły porównywalne z desktopami gamingowymi z najwyższej półki: NVIDIA® GeForce® GTX 1080 z technologią Max-Q, procesor Intel® Core™ 8. generacji, opcjonalny szerokokątny wyświetlacz 120 Hz i Windows 10 Pro.

Asus Zephyrus GX501VI gamingowy laptop


Obudowa została zmniejszona do zaledwie 16,9–17,9mm dzięki unikalnej konstrukcji systemu przepływu powietrza: aktywnemu systemowi aerodynamicznemu AAS. ROG Zephyrus jest również wyposażony w klawiaturę RGB, która wyda się znajoma wszystkim zazwyczaj grającym na komputerach stacjonarnych.
 

Szczupły i smukły
Laptop ROG Zephyrus na nowo definiuje mobilne laptopy gamingowe. Komputer ma smukły profil o wymiarach 16,9–17,9 mm i waży zaledwie 2,2 kg, ale to nie koniec jego walorów. Wyposażony jest również w najnowszą kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1080 z technologią Max-Q. Innowacyjny zawias oraz moduł wiatraka pomagają w utrzymaniu odpowiedniej temperatury tej wysokiej klasy karty graficznej, co w rezultacie daje laptop gamingowy na tyle poręczny, że można go zabrać ze sobą wszędzie, a jednocześnie na tyle potężny, że konkuruje bezproblemowo z najmocniejszymi komputerami stacjonarnymi do gier.
Granie na zimno
ROG Zephyrus jest wyposażony w unikalny aktywny system chłodzenia AAS, który łączy w sobie inteligentną konstrukcję z innowacyjnymi technologiami, dając graczom dokładnie to, czego potrzebują: ultrasmukłego laptopa, który jest cichy i chłodny. Kiedy laptop jest otwarty, część dolnej obudowy uchyla się, aby stworzyć o 20% większą przestrzeń dla lepszego przepływu powietrza. W połączeniu z unikalną technologią AeroAccelerator polepsza to przepływ powietrza o 32% i zmniejsza temperaturę o 20% w porównaniu z konwencjonalnymi metodami chłodzenia. Można więc grać godzinami bez żadnych przerw przy zachowaniu doskonałej stabilności i braku przestojów. ROG Zephyrus to najwyższa wydajność zamknięta w niedużej obudowie.
 

Odetchnij głęboko
Unikalny aktywny system chłodzenia AAS zwiększa wewnętrzny przepływ powietrza oraz umożliwia pracę przy wolniejszych obrotach wentylatora z zachowaniem niskich temperatur. Zmieniliśmy również kształt otworów wentylacyjnych, aby jeszcze bardziej zmniejszyć poziom hałasu i zoptymalizować profil akustyczny. Zephyrus zachowuje odpowiednią temperaturę, aby uniemożliwić przestoje i redukować hałas, a Tobie zapewnić maksymalny komfort użytkowania.
 

Nadaj klawiaturze unikatowy szlif dzięki systemowi Aura RGB
Klawiatura ROG Zephyrus umiejscowiona jest z przodu obudowy – taki projekt wspiera lepsze chłodzenie komponentów wewnętrznych, jednocześnie zapewniając graczom wygodny tryb sterowania znany z klawiatur desktopowych. System podświetlania Aura RGB umożliwia wybór kolorów i efektów dynamicznych dla całej klawiatury lub oddzielnie dla grup QWER lub WASD specjalnie dla gatunków MOBA, FPS i innych rodzajów gier. Technologia anti-ghostingu sprawia, że komendy interpretowane są prawidłowo oraz natychmiastowo – nawet przy wciśnięciu do 30 klawiszy jednocześnie. Ergonomicznie zaprojektowane klawisze ze skokiem o wartości 1,4 mm to większy komfort oraz dokładność podczas pisania i grania. Przy przewidywanej żywotności 20 milionów naciśnięć klawisze te oferują wyjątkową wytrzymałość oraz niezawodność.
 

Najpotężniejsza platforma do gier
ROG Zephyrus ma za zadanie udostępnić innowacyjne technologie oraz niesamowitą wydajność działania gier w formie ultrasmukłego, przenośnego oraz stylowego laptopa gamingowego. Procesor 7. generacji Intel Core i7 oraz karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTX 1080 sprawiają, że możesz zestawić go z komputerami stacjonarnymi z najwyższej półki. Łam wszystkie reguły, redefiniując zasady gry.
 

Wydajność 3DMark
W testach graficznych 3DMark 11 (wydajność) oraz porównawczych Fire Strike Extreme ROG Zephyrus z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1080 z technologią Max-Q zapewnia niesamowitą wydajność w grach.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sprzęt
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...

Moduł AlphaCrypt Light

Wielostrumieniowy (dekoduje 4 kanały HD jednocześnie) i wielosystemowy moduł CI....

339 zł Więcej...