IX Konferencja i Targi Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej

dodano: 2014-05-10 11:52 | aktualizacja: 2014-05-10 12:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: PSEW

logo-psew2014-pl 27 i 28 maja 2014 r. odbędzie się IX Konferencja i Targi Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej - zapraszamy na 2 dni do Hotelu Narvil w Serocku. IX Konferencja i Targi PSEW2014 w Serocku  to największe wydarzenie branży energetyki wiatrowej w Europie Środkowo - Wschodniej.
Naszą branżę czeka okres intensywnych prac nad ustawą o odnawialnych źródłach energii, procedowane są również inne regulacje i rozwiązania prawne w zakresie lokalizacji turbin wiatrowych z udziałem PSEW. Aby osiągnąć sukces, niezbędna jest integracja środowiska energetyki odnawialnej, ekspertów, liderów opinii i decydentów na rzecz wypracowania dobrych rozwiązań dla rynku zielonej energetyki.

IX Konferencja i Targi PSEW2014 w Serocku to największe wydarzenie branży energetyki wiatrowej w Europie Środkowo - Wschodniej. Na 2 dni spotkamy się z decydentami, międzynarodowymi ekspertami, liderami opinii i uczestnikami rynku OZE, aby dyskutować między innymi o nowych koncepcjach funkcjonowania rynku energetyki wiatrowej w Polsce. Dotychczasowe spotkania i znamienita reprezentacja środowiska podczas Konferencji udowodniły, że głos PSEW ma znaczenie w procesach legislacyjnych. Tym razem to współpraca wewnątrz sektora i kooperacja z zewnętrznymi partnerami mogą mieć kluczowe znaczenie w tworzeniu przyjaznego środowiska dla dalszego rozwoju branży.

Co osiągnęliśmy w sektorze wiatrowym w ostatnich latach i jak sprostać wyzwaniom czekającym nas w przyszłości? Aspekty techniczne, kwestie środowiskowe, trendy rynkowe i regulacyjne to zagadnienia, które podejmiemy podczas Konferencji i Targów PSEW2014 - największego wydarzenia w Europie Środkowo-Wschodniej.

Program IX Konferencji i Targów PSEW2014 w Serocku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...