Yingli Solar dostarczył 5000 paneli słonecznych na MŚ

dodano: 2014-06-16 16:41 | aktualizacja: 2014-06-16 17:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Yingli Solar

Yingli Solar Producent modułów fotowoltaicznych Yingli Green Energy Holding Company Limited, znany jako Yingli Solar, jest jednym ze sponsorów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014. Spółka obrała sobie za cel zrównoważenie całej emisji dwutlenku węgla wynikającej z działań związanych z organizacją MŚ w Brazylii, aby uczynić tę imprezę najbardziej ekologiczną w historii. Yingli w ramach swoich działań dostarczyło paneli słonecznych na stadiony, na potrzeby billboardów i innych zastosowań.Yingli dostarczył 5000 paneli słonecznych i prawie 30 systemów solarnych typu off-grid na stadiony Mistrzostw Świata w Brazylii. Współpracuje z ClimatePartner, niezależną agencją ochrony środowiska, w celu dokładnego obliczenia i weryfikacji danych dotyczących emisji na czas sponsoringu Yingli w Brazylii.

Yingli planuje zorganizować 27 czerwca w Rio de Janeiro konferencję prasową, aby poinformować o postępach w kierunku osiągnięcia neutralności wpływu Mistrzostw Świata na zwiększenie emisji dwutlenku węgla.

Yingli Solar wyposażył stadion Itaipava Arena Pernambuco w Recife w 1 MW instalację PV. Firma ta, wraz z Light ESCO, EDF Consultoria i stanem Rio de Janeiro, wykonała też instalację 400 kW na stadionie Maracană.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Przemysł i dostawcy
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...