Yingli Solar dostarczył 5000 paneli słonecznych na MŚ

dodano: 2014-06-16 16:41 | aktualizacja: 2014-06-16 17:13
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Yingli Solar

Yingli Solar Producent modułów fotowoltaicznych Yingli Green Energy Holding Company Limited, znany jako Yingli Solar, jest jednym ze sponsorów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014. Spółka obrała sobie za cel zrównoważenie całej emisji dwutlenku węgla wynikającej z działań związanych z organizacją MŚ w Brazylii, aby uczynić tę imprezę najbardziej ekologiczną w historii. Yingli w ramach swoich działań dostarczyło paneli słonecznych na stadiony, na potrzeby billboardów i innych zastosowań.Yingli dostarczył 5000 paneli słonecznych i prawie 30 systemów solarnych typu off-grid na stadiony Mistrzostw Świata w Brazylii. Współpracuje z ClimatePartner, niezależną agencją ochrony środowiska, w celu dokładnego obliczenia i weryfikacji danych dotyczących emisji na czas sponsoringu Yingli w Brazylii.

Yingli planuje zorganizować 27 czerwca w Rio de Janeiro konferencję prasową, aby poinformować o postępach w kierunku osiągnięcia neutralności wpływu Mistrzostw Świata na zwiększenie emisji dwutlenku węgla.

Yingli Solar wyposażył stadion Itaipava Arena Pernambuco w Recife w 1 MW instalację PV. Firma ta, wraz z Light ESCO, EDF Consultoria i stanem Rio de Janeiro, wykonała też instalację 400 kW na stadionie Maracană.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Przemysł i dostawcy
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...