NickMusic zamiast MTV Hits

dodano: 2016-09-02 17:22 | aktualizacja: 2016-09-04 19:32
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Nick Music Holding medialny Viacom International Media Networks ogłosił rebranding kanału MTV Hits. Ta muzyczna stacja telewizyjna ma nadawać 24 godziny na dobę pod zmienioną nazwą NickMusic i prezentować ma klipy wideo w różnych gatunkach muzycznych dla dzieci. W ramówce pojawią się też wywiady z artystami i koncerty. Oficjalne uruchomienie NickMusic planowane jest 9 września 2016 roku.

NickMusic


Obecnie nie uściślono w komunikacie, w jakich dokładnie krajach NickMusic zastąpi MTV Hits. Rosyjski oddział Viacom nie posiada informacji o planowanych zmianach, więc zapewne zostaną dokonane na wybranych rynkach i nie jednocześnie. Na początek NickMusic pojawi się w USA.

W zeszłym miesiącu Viacom dokonał rebrandingu kanału VH1 Classic w MTV Classic. Stacja telewizyjna emituje klasyczne teledyski i programy MTV z lat 90-tych ubiegłego stulecia i początku kolejnego wieku. Zmiany dotknęły tylko amerykański rynek, o czym szczegółowo pisaliśmy w newsie MTV Classic w USA w 35. urodziny MTV [wideo].

Viacom International Media Networks jest posiadaniu kablowych i satelitarnych kanałów MTV Networks, BET i Nickelodeon, a także wytwórni filmowej Paramount Pictures. W Polsce emituje takie kanały jak MTV Polska, VIVA Polska, Nick Jr, VH-1, Comedy Central Family, Comedy Central, Nickelodeon czy Paramount Channel.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 390 zł Więcej...