Tesla tworzy sieć Supercharger

dodano: 2017-01-13 21:37
autor: Anna Sulisz | źródło: Tesla Team

Tesla_Supercharger_360px.jpg Tesla tworzy w USA sieć ładowania Supercharger, aby kierowcy odbywający długodystansowe podróże elektrycznymi autami mieli dostateczny komfort. Samochody zawsze reprezentowały pewną niezależność i swobodę podróżowania. Tesla budując sieć ładowania, która zapewni szybkie i wygodne podróżowanie na większych dystansach zdaje sobie sprawę, że to jest klucz do komfortowej obsługi pojazdów elektrycznych.

Tesla_Supercharger_760px.jpg


W listopadzie 2016 r. Tesla ogłosiła zmiany, która pozwalają na reinwestowanie w sieci ładowania, po to by przyspieszyć własny rozwój, zmniejszyć tłok i poprawić ładowanie samochodów Tesla, w tym bieżących modeli, jaki nowego modelu Tesla 3.

Samochody Tesla model S i model X zamówione po 15 stycznia 2017 roku otrzymają 400 kWh kredytów darmowego doładowania (starczy na ponad 1000 mil) co roku w rocznicę ich dostawy. 400 kWh to roczne potrzeby długodystansowych podróży większości właścicieli Tesli. 

W Ameryce Północnej, ceny są ustalane w ramach każdego stanu lub prowincji; za granicą, ceny są ustalane indywidualnie w każdym kraju. W większości regionów, właściciele samochodów Tesla będzie płacić za kWh, bo to najprostszy sposób płacenia za zużywaną energię. 

Aby sprawdzić jakie ceny za doładowanie będą obowiązywać w najbliższej perspektywie, klienci powinni się liczyć z opłatami zaledwie 15 dol. na podróż z San Francisco do Los Angeles, około 120 dol. z Los Angeles do Nowego Jorku i około 60 euro z Paryża do Rzymu.

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inwestycje na świecie
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...