Russian Travel Guide przejdzie rebranding

dodano: 2017-02-08 20:26
autor: RO | źródło: cableman.ru

RTG TV Rosyjski kanał podróżniczy Russian Travel Guide przejdzie rebranding. Grupa firm RTG Corp zdecydowała o rezygnacji z anglojęzycznej marki. Stacja ma nazywać się Russkij Turisticzeskij Gid. Jednocześnie ma rozpocząć emisję w formacie panoramicznym 16:9. Zmiany mają nastąpić w ciągu miesiąca.

Russian Travel Guide RTG TV


Russian Travel Guide (RTG TV) jest dostępny dla abonentów rosyjskich platform satelitarnych NTV-Plus (Eutelsat 36B na 36°E), NTV-Plus Wostok (Express AT-1 na 56°E), MTS TV (ABS-2 na 75°E), Telekarta (Horizons 2 na 85,2°E) i Telekarta Wostok (Express-AM5 na 140°E). Stacja jest też obecna w przekazie FTA dla odbiorców indywidualnych w całej Rosji za pośrednictwem satelity Yamal 401 (90°E).

Warto wspomnieć o międzynarodowej wersji Russian Travel Guide, znanej pod nazwą RTG Int. z satelity Eutelsat 9B (9°E) na tp. 58 o częstotliwości 11,881 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK).

Rebranding ma objąć wersję dystrybuowaną w Rosji.

RTG TV to znany i popularny kanał dokumentalny z rodziny Bridge Media (RTG Corp), nastawiony na promowanie Rosji pod względem jej różnorodności kulturowej i geograficznej. Widzowie mogą zobaczyć wiele dokumentów o kulturze, sztuce i przyrodzie największego kraju świata, jego wyjątkowości, a także ciekawostki o rosyjskich miastach i osiągnięciach naukowych. Kanał nadaje od maja 2009 roku. Wersja międzynarodowa RTG Int. jest dostępna w języku rosyjskim, angielskim i tureckim.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...