Corab z ofertą na targach GreenPower

dodano: 2017-05-18 12:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: Corab

Corab PB 062 solary panele Corab - jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce, zaprezentuje swoją ofertę 23-25 maja na Targach Green Power w Poznaniu. Na stoisku zaprezentuje m.in. najnowocześniejsze rozwiązania fotowoltaiczne, technologie SolarEdge i Q.ANTUM oraz magazyn energii LG Chem.

Corab targi GreenPower!


Olsztyńska firma Corab to nie tylko producent mocowań na wszystkie rodzajów dachów i pokryć dachowych, ale również sprawdzonych rozwiązań wolnostojących pod duże inwestycje. Jest również dystrybutorem najnowocześniejszych rozwiązań z branży PV m.in. SolarEdge czy Q.Cells. Po 25 latach działalności eksportują swoje produkty do 27 krajów na całym świecie. Największą wagę przykładają do wysokiej jakości i bezpieczeństwa potwierdzonego certyfikatami.

WS-007 najlepsze konstrukcja pod duże inwestycje
Inwestorów szukających rozwiązań pod duże inwestycje szczególnie zainteresuje wielokrotnie nagradzany system wolnostojący WS-007. Doceniony ostatnio Medalem Europejskim. Konstrukcja wyróżnia się dużą wytrzymałością statyczną, 25-letnią gwarancją na powłokę antykorozyjną oraz szybkim i łatwym montażem. Można będzie również zobaczyć pozostałe systemy mocowań na dachy płaskie i skośne pod wszystkie rodzaje pokryć dachowych.
 

Szkolenie z systemów Corab i technologii Q.ANTUM
Podczas imprezy targowej Corab pokaże również panel fotowoltaiczny Q.CELLS. Firma zorganizowała również bezpłatne szkolenie ze swoich systemów mocowań oraz technologii Q.ANTUM stosowanej właśnie w modułach Q.CELLS. Będzie można nie tylko zapoznać się z ofertą, ale również dowiedzieć się, jak wybrać panel, na jakie parametry należy zwrócić uwagę, co świadczy o tym, że produkt jest naprawdę dobry. Zgłoszenie na szkolenie można przesłać na adres: marketing@corab.com.pl.

Najlepsze na rynku – falownik HD Wave i magazyn LG Chem 
Corab jako oficjalny dystrybutor technologii SolarEdge zaprezentuje najnowszy falownik HD WAVE. Wyróżnia się wysoką sprawnością na poziomie 99%, co odróżnia go na tle konkurencji. Dużą zaletą jest to, że urządzenie to można przewymiarować do 165%. Wysoką jakość, niezawodność i innowacyjność falownika nagrodzono na Targach Intersolar. Podczas targów na stoisku obecny będzie przedstawiciel tej izraelskiej firmy.

Na stoisku będzie można również poznać magazyn energii LG Chem. Urządzenie wyróżnia się nie tylko szybką instalacją, kompaktowymi rozmiarami, ale przede wszystkim wysoką mocą szczytową i 80% pojemnością po 10 latach użytkowania. Doskonale sprawdzi się z instalacją w technologii SolarEdge. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...