SFR zmienia nazwę na Altice

dodano: 2017-05-24 17:28
autor: Janusz Sulisz | źródło: Altice

Altice Potwierdziły się nieoficjalne informacje, że francuski operator telekomunikacyjny SFR zmieni swoją nazwę. Pod koniec drugiego kwartału 2018 roku SFR zostanie przekształcony w Altice. Co więcej, marka Altice zostanie wdrożona we wszystkich krajach, w których grupa jest obecna.

SFR Altice


23 maja br. grupa Altice ogłosiła nową, ujednoliconą, globalną strategię, która stanowi nowy krok w ewolucji tej grupy. Jest to wynik przekształcenia Altice w transatlantycką spółkę telekomunikacyjną, obsługującą ponad 50 mln klientów na całym świecie.

Aby uosobić tę ewolucję, Altice ogłosiła swoją nową globalną i lokalną strategię brandingową. Polega ona na przekształceniu firmy holdingowej, z szeregiem różnych aktywów i marek na całym świecie, w jednolitą globalną grupę pod jedną marką Altice.

Nowe logo ma kojarzyć się z drogą, która jest otwarta i pozbawiona granic. Ma odzwierciedlać ponadczasowe aspiracje Altice do ciągłego wprowadzania innowacji, aby zaspokajać rosnące potrzeby klientów.

Marki należące do Altice - Red we Francji; Moche, Uzo i Sapo w Portugalii; Next TV w Izraelu; News 12 Networks, i24News, BFM, RMC; SFR Presse (Libération, L’Express, etc.) oraz Teads - nie ulegną zmianie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...