Corab na targach Energetab 2017

dodano: 2017-09-06 14:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Corab

Corab 12-14 września odbędą się w Bielsko-Białej największe targi energetyczne Energetab. Ponad 700 wystawców z Europy oraz Azji zaprezentuje swoje produkty, w tym olsztyński Corab. Firma z 25-letnim doświadczeniem to nie tylko producent cenionych na świecie anten satelitarnych, ale również producent mocowań do paneli fotowoltaicznych. 

Corab


Targi nowoczesnych rozwiązań energetycznych

Impreza targowa dała się poznać, jako największe spotkanie czołowych przedstawicieli branży elektroenergetycznej. 700 wystawców z 20 europejskich krajów i z Azji zaprezentuje m.in. odnawialne źródła energii, generatory, transformatory, układy automatyki, sterowania, pomiarów i diagnostyki.

Corab – przedstawiciel branży odnawialnych źródeł energii 

W Bielsko-Białej nie zabraknie największego producenta systemów fotowoltaicznych – olsztyńskiej firmy Corab. To również dystrybutor nowoczesnych rozwiązań z branży. Na swoim stoisku pokaże swoje systemy na dach płaski, skośny oraz konstrukcje wolnostojące. 

Będzie można poznać rozwiązania marki SolarEgde, której Corab jest oficjalnym dystrybutorem. Przedstawiciel SolarEdge obecny na stoisku chętnie odpowie na wszelkie pytania. Nie zabraknie również paneli fotowoltaicznych, m.in. Ja Solar Poli 275 W z wbudowanym optymalizatorem mocy SolarEdge czy Sharp NQ-R256A Mono Back Contact.

- Cieszymy się na kolejne spotkanie z inwestorami oraz potencjalnymi partnerami. Targi Energetab to również doskonała okazja do podpisania kolejnych umów na farmy fotowoltaiczne – mówi Paweł Wiktorowicz z firmy Corab.


Odwiedź Corab na stoisku nr 6 w sektorze L7!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

279 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...