NoMedia: program SAT Kuriera o mediach - odc. 8 [wideo]

dodano: 2017-12-05 20:04 | aktualizacja: 2017-12-06 19:17
autor: Redakcja SAT Kurier | źródło: satkurier.pl

NoMedia 360 Zapraszamy do obejrzenia ósmego odcinka programu NoMedia, skrótowo omawiającego i komentującego informacje medialne, techniczne oraz prezentującego nowości sprzętowe. Cykl jest tworzony przez redakcję magazynu SAT Kurier. Kolejne odcinki będą pojawiać się na portalu satkurier.pl.

NoMedia odc. 8


W odcinku 8. programu NoMedia wydarzenia komentują:

Janusz Sulisz - redaktor naczelny magazynu,
Św. Mikołaj - odpowiedzialny za rozdawanie prezentów :)W najnowszym odcinku omawiamy m.in. znaczący wzrost dostępności Ultra HD 4K w Polsce za sprawą startu Canal+ Now 4K i Eleven Sports 1 4K, rozpoczęcie emisji Eleven Sports 4, zapowiedź startu Epic Drama od Viasat w Cyfrowym Polsacie i nc+, zapowiedź zakończenia emisji w Polsce nie tylko Universal Channel HD, ale także erotycznego Blue Hustler, przejście do wysokiej rozdzielczości w przekazie satelitarnym kanału Motowizja. Nie zapominamy o pięknej rocznicy operatora Eutelsat w Polsce i 25-lecia z polskimi kanałami z satelitów Eutelsat.

W części „satelitarnej” wspominamy o zakończeniu emisji słowackiego kanału sportowego 213 TV 4K, dodaniu TVP Polonii do oferty Pantelio, starcie platformy SFR SAT na 5°W i różnym drobnym zmianom, jak np. przejściu Active Family oraz kanałów MTV/Viacom na nowy transponder na 13°E.

Wśród nowości sprzętowych pokazujemy dekoder 4K UltraBOX+, odbiornik Octagon SX88 oraz ciekawy i bardzo prosty w obsłudze modulator HDMI do DVB-T od Edisiona.

PS: na wideo nie pojawia się temat przejęcia kilku kanałów od Grupy ZPR przez Cyfrowy Polsat - nagranie było realizowane przed opublikowaniem tej wiadomości, wrócimy do tego zapewne w kolejnym wydaniu, już po Nowym Roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...