Corab na targach ENEX

dodano: 2018-02-28 15:44 | aktualizacja: 2018-02-28 17:11
autor: Janusz Sulisz | źródło: corab.eu

Corab Corab zaprezentuje swoją ofertę na Targach ENEX w Kielcach. Na stoisku będzie można porozmawiać nie tylko z przedstawicielami naszej firmy, ale również marek: Q.Cells i SolarEdge. Ciekawym wydarzeniem będzie Instalator Roku 2018 przygotowywany wraz ze Stowarzyszeniem Branży Fotowoltaicznej Polska PV.

Corab Instalator Roku 2018


Targi ENEX rozpoczną się 28 lutego br. Oprócz tradycyjnego odwiedzenia stoisk i udziału w konferencji Solar+ będzie można kibicować drużyną rywalizującym o tytuł Instalatora Roku 2018. Do kogo trafi nagroda o wartości ponad 18.000 zł? Jak wyglądają przygotowania w firmie Corab?

Znamy już uczestników i członków Komisji Instalatora Roku

Nad właściwym przebiegiem konkursu czuwa komisja. Z ramienia organizatorów członkami będą: Bogdan Szymański (SBF Polska PV) i Paweł Wiktorowicz (Corab), zaś Partnerów reprezentują: Michał Marona (SolarEdge), Szymon Kuriański (Q.Cells) oraz Zbigniew Błażejewski (JEAN MUELLER).
 

- Organizacyjnie temat Instalatora mamy prawie domknięty. Znamy już uczestników, zadania oraz nagrody. Szykujemy ostatnie elementy potrzebne w rozgrywkach. Nie możemy się już doczekać - mówi Piotr Wiktorowicz.


O tytuł Instalatora Roku 2018 rywalizują:
· SunSol
· Eco Energy
· PV System
· Helios Power
· Solar House
· PV Instalator
· Enersolar
· Global Sun

Misja drugiej edycji konkursu na Instalatora Roku nie zmieniła się. Inicjatywa ma promować dobre praktyki instalatorskie i wskazywać poprawność montażu. Firmę Ekosun zwycięzcę Instalatora Roku 2017 cieszy duże zainteresowanie konkursem.
 

- Rodzi to nadzieję, że potencjalni klienci zaczną bardziej zwracać uwagę na jakość usług świadczonych przez firmy instalatorskie a kryterium ceny straci najwyższy priorytet - dodaje Patrycjusz Kopacz, kierownik ds. technicznych i logistyki.


Jakie zadania stoją przed uczestnikami?

Przewidziane są dwa etapy: rozgrywka eliminacyjna i finałowa. Podczas eliminacji dwie drużyny jednocześnie będą montować system na blachodachówkę Corab B-027, optymalizatory mocy SolarEdge do profilu, moduły fotowoltaiczne Q.Cells oraz wyprowadzą okablowanie DC wraz z konektorami MC4. Finał będzie sprawdzał wiedzę elektryczną. Zadaniami będą m.in. podłączenie falownika SolarEdge i montaż zabezpieczeń AC i DC.

Co jeszcze szykuje Corab?

Producent systemów mocowań zaprasza odwiedzających na swoje stoisko, gdzie można zasięgnąć informacji nie tylko o konstrukcjach, ale również technologii SolarEdge i Q.Cells. Będzie można porozmawiać z przedstawicielami tych marek. Corab pokaże konstrukcje fotowoltaiczną Corab WS-007 dedykowaną na farmy fotowoltaiczną. Inwestorzy cenią ten system szczególnie za wysoką odporność na korozję, którą zawdzięcza powłoce Magnelis oraz za szybki montaż. Nie zabraknie również systemu aerodynamicznego na dach płaski Corab PB-062. Poza tym podczas konferencji Solar+ Paweł Wiktorowicz opowie o normach i certyfikatach w odniesieniu do konstrukcji fotowoltaicznych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...