Corab ze Złotym Medalem Targów Poznańskich

dodano: 2018-04-19 11:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Corab

Złoty Medal 2018 Konstrukcja wolnostojąca olsztyńskiego producenta systemów fotowoltaicznych została nagrodzona Złotym Medalem Targów Poznańskich. System nadążny, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie, zostanie pokazany na poznańskich targach GreenPower. Ponadto firma zaprezentuje na targach Instalacje po raz pierwszy w Polsce dwa nowe falowniki firmy SolarEdge. Targi ruszają 23 kwietnia.

Corab Złoty Medal 2018


W dniach 23 do 26 kwietnia w Poznaniu odbędą się największe branżowe imprezy targowe: Instalacje oraz GreenPOWER. Polski producent systemów fotowoltaicznych Corab zaznaczy swoją obecność podczas każdego z tych wydarzeń.

Corab – firma na medal

Corab został zaproszony do udziału w targach GreenPower. Tu zostaną pokazane konstrukcje dedykowane na farmy fotowoltaiczne oraz dachy płaskie. Nowością z konstrukcji PV będzie Tracker Corab, który został wyróżniony Złotym Medalem. Komisja doceniła innowacyjność systemu. Po raz pierwszy raz w Polsce będzie prezentowany falownik SolarEdge do rozwiązań komercyjnych SE50K, który wykorzystuje technologię synergii. Nie zabraknie również modułów fotowoltaicznych Q.Cells oraz SHARP.
 
Falownik SolarEdge SE50K

Co zobaczymy na targach Instalacje?

Na stoisku nie zabraknie systemów fotowoltaicznych Corab na dachy płaskie i skośne. Olsztyński producent konstrukcji wraz z partnerami pokaże również inteligentne systemy zarządzania urządzeniami elektrycznymi w domu. Również tutaj pierwszy raz w Polsce będzie można zobaczyć kolejny nowy falownik SolarEdge, który niebawem będzie dostępny w sprzedaży. Sprzęt przeznaczony do zarządzania małymi instalacjami, które składają się z 4-8 modułów fotowoltaicznych. Pierwszy raz Corab pokaże na swoim stoisku inteligentny system zarządzania energią oraz falownik marki Fronius. System został wyróżniony na targach poznańskich Złotym Medalem w ubiegłym roku. Z modułów fotowoltaicznych zobaczyć będzie można producenta moduły firm Q.Cells, Jinko Solar czy SHARP.

Co jeszcze się wydarzy?

Firma Corab będzie obecna również na imprezach towarzyszących targom m.in. na „Branżowym Forum Fotowoltaicznym” oraz na „Mocy hybrydy”. Ostatnie wydarzenie to warsztaty w ramach targów Instalacje, gdzie Corab będzie pokazywać dobre praktyki prawidłowego montażu systemów fotowoltaicznych. Prowadzącym to spotkanie będzie Bogdan Szymański, prezes stowarzyszenia SBF Polska.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Targi i wydarzenia
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 PRO HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...