Rebranding Paramount Channel. W Polsce też?

dodano: 2018-05-21 21:31 | aktualizacja: 2018-05-22 16:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: VIMN

Paramount_Channel_HD_1_360px.jpg 10 czerwca br. stacja Paramount Channel firmy Viacom zostanie przekształcona w Hiszpanii w Paramount Network. Podobny krok został już uczyniony w Stanach Zjednoczonych. Wielce prawdopodobne, że w przyszłości do rebrandingu dojdzie również na polskim rynku.

Paramount Network


Hiszpania była pierwszym krajem w Europie, do którego wprowadzono Paramount Channel. Nastąpiło to w 2012 roku. W Polsce stacja wystartowała 19 marca 2015 roku w miejscu kanału Viacom Blink!. Kanał nadaje wyłącznie amerykańskie filmy. Głównie klasyczne kino, ale także nowsze filmy.
 

- Paramount Network ma świetne pozycjonowanie i doskonale pasuje do naszej strategii w Hiszpanii, gdzie mamy silną ofertę, aby zaspokoić rosnący popyt na rozrywkowe treści o wysokiej jakości na konkurencyjnym rynku FTA - powiedział Raffaele Annecchino, prezes i dyrektor generalny Viacom International Media Networks na Europę Południową i Zachodnią, Bliski Wschód i Afrykę. - Paramount Channel osiągnął świetne wyniki w Hiszpanii, ale nadszedł czas, aby rozwinąć markę jeszcze bardziej, dzięki czemu kanał staje się coraz bardziej współczesny i odpowiedni dla rynku hiszpańskiego.

Pomimo rebrandingu, nie oczekuje się dużych zmian w ofercie tego bezpłatnego kanału finansowanego z reklam. Stacja pokaże m.in. premierę lokalnego programu „Alaska y Mario” oraz międzynarodowe seriale telewizyjne, takie jak „Bibliotekarze”, „Agenci NCIS: Nowy Orlean” czy „Scorpion”.
 

- Nasze kanały odniosły wielki sukces na rynkach całego świata, w szczególności w Hiszpanii - powiedziała Jill Offman, starsza wiceprezes Paramount Channel / Paramount Network International i Comedy Central International. - Jako jedna z flagowych szóstek Viacomu, będziemy nadal inwestować w rozrywkę klasy premium, gdyż będziemy dalej rozwijać profil Paramount jako globalnej marki telewizyjnej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...