Kanał sportowy Match! Ultra na Mundial?

dodano: 2018-05-28 17:59
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru/television-sport.com

Match TV Do nadchodzących piłkarskich mistrzostw świata rosyjski subholding Match TV rozważa uruchomienie kanału Match! Ultra. O takich planach zawiadomiła agencja RBK powołująca się na źródła w subholdingu i firmie Rostelekom. Oba podmioty mają być zaangażowane w realizację tego projektu.

Match Ultra


Ofertę programową kanału wypełnią programy tematyczne i talk-show poświęcone Mistrzostwom Świata. Kwestia pokazania na Ultra poszczególnych spotkań MŚ 2018 znajduje się na etapie decyzyjnym.

Match! Ultra ma zastąpić dystrybuowany w krajach WNP kanał telewizyjny Match! Planeta. Subholding emituje tam wydarzenia, na które posiada prawa do tych terytoriów. Brak informacji czy Planeta wznowi później nadawanie, czy też Ultra stanie się stałym kanałem. Match! Planeta nadaje tylko w standardowej rozdzielczości SD.

Od momentu rebrandingu stacji wchodzących w skład holdingu podlegającego Match TV w dniu 25 stycznia 2016 roku nie były dokonywane zmiany w ich liczbie i koncepcji programowej.

Z nieznanych przyczyn fragment o Match! Ultra został usunięty z publikacji RBK. Obsługi prasowe Gazprom Media i Match TV nie potwierdziły nowego kanału.

Źródło: tele-satinfo.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...