Viasat Sport Baltic zmieniono w TVPlay Sports

dodano: 2018-08-15 19:37
autor: RO | źródło: mediasat.info

TVPlay Sports Należąca do Providence Equity Partners firma All Media Baltics, która od zeszłego roku kontroluje aktywa Modern Times Group w krajach bałtyckich, dokonała rebrandingu kanału sportowego klasy premium Viasat Sport Baltic. Od teraz nosi nazwę TVPlay Sports.

TVPlay Sports


All Media Baltics zapowiedziała, że planuje kontynuować strategiczny rozwój Viasat Sport Baltic, jakim jest doprowadzenie kanału do pozycji lidera na rynku treści sportowych w krajach bałtyckich. W najbliższym sezonie na antenie kanału zaplanowano 3,2 tys. godzin transmisji na żywo, wśród nich mecze Pucharu Świata FIBA i rajdowe mistrzostwa świata WRC. Już w środę 15 sierpnia br. jest emitowany mecz o Superpuchar Europy UEFA, rozgrywany w Tallinnie pomiędzy Realem Madrid oraz Atlético Madrid.

Dyrektor programowy TVPlay Sports Toms Circenis mówi, że równolegle ze zmianą marki odnowiono formułę kanału i uruchomiono rosyjskojęzyczną wersję z komentarzami dla widzów mówiących po rosyjsku.

Spółka MTG sfinalizowała transakcję sprzedaży swojego biznesu telewizyjnego w krajach bałtyckich dla Providence Equity Partners w październiku zeszłego roku. Wartość sprzedaży wyniosła 100 mln euro. Oprócz oferty płatnej telewizji, nowa grupa medialna kontroluje szereg kanałów bezpłatnych na Litwie, Łotwie i w Estonii.

Zauważmy, że w październiku 2017r. rebranding objął kanały filmowe z rodziny Viasat Premium, które otrzymały nową markę ViP.

Źródło: mediasat.info
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...