Od 22.08 „Jeden ślad" z 60 skuterami elektrycznymi ING

dodano: 2018-08-21 16:27 | aktualizacja: 2018-08-21 16:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: ingbank.pl

ING skutery elektryczne 22 sierpnia na warszawskie ulice wyjedzie 60 skuterów elektrycznych ING. To kolejna akcja  banku organizowana w ramach partnerskiej współpracy z firmą Jeden Ślad – siecią elektrycznych skuterów miejskich.

ING skutery elektryczne


ING Bank Śląski w czerwcu br. udostępnił 50 skuterów elektrycznych w Katowicach, które cieszą się ogromną popularnością. Średnio dziennie każdy skuter jeździ 60 minut, jest wypożyczany 3,4 razy i przebywa 24,8 km. Do końca lipca w systemie założono 1100 kont. Bank zdecydował się rozszerzyć współpracę na kolejne miasto. Wynajem skuterów z logo ING w Warszawie potrwa do końca października br.

Prędkość maksymalna skuterów elektrycznych to 45 km/h, a realny zasięg jazdy ok. 50 km od pełnego naładowania. W bagażniku każdego skutera znajdują się dwa kaski w rozmiarach M i L oraz jednorazowe czepki ochronne. Skutery można wypożyczyć za pomocą aplikacji JedenSlad (na Android i iOS), gdzie wymagana jest wcześniejsza rejestracja z dowodem osobistym. Następnie należy wybrać plan opłat optymalny dla swoich potrzeb.

Szczegóły dotyczące wynajmu skuterów znajdują się na stronie:  www.jedenslad.pl

Ochrona środowiska naturalnego jest wpisana w długoterminową strategię rozwoju ING Banku Śląskiego. Zgodnie z przyjętą przez bank Deklaracją Ekologiczną, priorytetem w jego działalności biznesowej są projekty realizowane w trosce o środowisko naturalne, m.in. wspierające elektromobilność. Akcja wynajmu skuterów wpisuje się w założenia polityki związanej z kształtowaniem świadomości proekologicznej.

W ramach takich działań, ING Bank Śląski udostępnia również rowery (61 sztuk do dyspozycji pracowników banku oraz 26 sztuk dla mieszkańców Katowic dzięki systemowi City by bike) oraz 4 samochody elektryczne Nissan Leaf (2 w Katowicach i 2 w Łodzi), które są pojazdami dla pracowników. W Katowicach oraz Łodzi przy oddziałach banku uruchomiono dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych. W lipcu bank we współpracy z innogy Polska udostępnił również 10 punktów ładowania na terenie CH Janki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Zielona motoryzacja
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

Telewizyjna antena na pasmo VHF.

45 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

720 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 699 zł Więcej...