Festival zmieni nazwę na Be2Can

dodano: 2018-10-25 10:42 | aktualizacja: 2018-10-26 11:47
autor: Anita Kaźmierska | źródło: rozhlas.cz

Festival Czesi kanał tematyczny Festival, który nadaje codziennie po godz. 22:00 na wspólnej pozycji programowej ze stacją Československo, zmieni nazwę na Be2Can. Według serwisu „Digitální rádio”, do rebrandingu dojdzie 17 listopada br. Oczywiście termin ten nie został wybierany przypadkowo. To dzień walki o wolność i demokrację, ale także siódma rocznica startu siostrzanego kanału Film Europe.

Be2Can


Stacja Festival już od samego startu oferuje wybór filmów z Berlinale oraz festiwali w Cannes i Wenecji. O planowanej zmianie nazwy mówił podczas prestiżowej wystawy Be2Can słowacki biznesmen Ivan Hronec, który jest założycielem spółki Film Europe. Firma w ostatnich tygodniach odnotowała znaczący sukces, gdy jej szefowi ds. dystrybucji Tomáši Žondrovi udało się skutecznie zamknąć umowę dystrybucyjną z operatorem telewizji kablowej UPC Česká republika na stację Československo.

Zmianie nazwy Festival będzie również towarzyszyć kompletna transformacja wizualna, co podkreśli fakt, że widz ogląda markę premium. Be2Can to nie tylko festiwalowe show, regularnie oglądane w różnych częściach kraju. Jest to także biblioteka wideo - oferta tytułów, które są dostępne na różnych platformach - Skylink Live TV, T-Mobile Videotéka, O2 Videotéka, Alza Media i iTunes.

Zgoda na zmianę nazwy z Festival na Be2Can została udzielona na ostatnim posiedzeniu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) we wtorek, 23 października.

Źródło: rozhlas.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...