Barrandov Family już jako Barrandov News

dodano: 2018-10-29 10:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: parabola.cz

Barrandov Group Barrandov Family, czwarty kanał telewizyjny czeskiej grupy Barrandov, zaprezentował się widzom pod nową nazwą Barrandov News. Ponadto z jego ramówki usunięte zostały seriale i filmy.

Barrandov News


Jak sama nazwa wskazuje, Barrandov News powinien nadawać wyłącznie wiadomości, informacje, reportaże i analizy. W rzeczywistości oferuje także programy rozrywkowe („Nikdo není perfektní”, „Vtip za stovku!”), scripted reality show („Soudkyně Barbara”, „Soudce Alexandr”, „Záchranáři”, „Nebezpečné vztahy”, „Jak to dopadlo!?”) i programy muzyczne („Hudební klipy”). Oczywiście nie brakuje publicystyki i programów informacyjnych („Týden s prezidentem”, „Moje zprávy”).

Barrandov News to już trzecia nazwa dla czwartego kanału grupy Barrandov. Przypomnijmy, że stacja wystartowała jako muzyczno-rozrywkowa o nazwie Barrandov Muzika, a od stycznia 2017 roku nadaje jako Barrandov Family. Początkowo pokazywała wyłącznie właśnie treści, a od tego lata program został wzbogacony o treści kupione (seriale, filmy).

Stacja Barrandov News jest dostępna w regionalnej sieci RS8 i multipleksie PS12. Barrandov News nie nadaje za pośrednictwem satelity.

Źródło: parabola.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...