Automoto la chaîne zamiast AB Moteurs

dodano: 2018-11-06 12:09 | aktualizacja: 2018-11-06 12:50
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Automoto la chaine 5 listopada br. francuski kanał motoryzacyjny AB Moteurs zmienił nazwę na Automoto la chaîne. Rebranding tej stacji był już zapowiadany w lipcu, choć wówczas mowa była o wrześniu jako o miesiącu, w którym nastąpi ta zmiana. Jak widać, doszło w tej kwestii do opóźnienia.

Automoto la chaine


Automoto la chaîne jest nadawany przez satelitę, a także w sieciach kablowych i IPTV. Jest to stacja szyfrowana. Co ciekawe dostęp do niej mają wybrani abonenci nc+ (pozycja 206 w dekoderach) w ramach pakietu francuskich kanałów.

Nadawcą Automoto la chaîne jest Mediawan Thematics. Kanał przyjmuje ducha magazynu „Automoto” emitowanego na TF1, nie rezygnując przy tym ze sprawdzonych formatów AB Moteurs. Choć ramówka uległa gruntownej przebudowie, nadal emitowane są wyścigi Nascar czy program „V6” z Margot Laffite w roli prowadzącej. Dodatkowo planowane jest wiele nowych programów, w tym taki dotyczący e-sportu.

Automoto la chaîne jest dostępny we Francji w ramach Free (pozycja 180), SFR (125), Bouygues Telecom (191), Orange (186), Canal (127), Bis TV (40), a także Molotov (opcja płatna) i WatchIt!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

359 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...