UPC z ofertą „Kosmiczne Święta” [wideo]

dodano: 2018-12-04 16:10 | aktualizacja: 2018-12-04 16:33
autor: Anita Kaźmierska | źródło: UPC/satkurier.pl

UPC Kosmiczne święta Sieć UPC Polska przygotowała ofertę świąteczną „Kosmiczne Święta”. Propozycje z internetem i telewizją zostały wzbogacone o dodatkowe pakiety telewizyjne dostępne na specjalnych warunkach: dla fanów filmów i seriali HBO, a dla miłośników sportu - Polsat Sport Premium i Eleven Sports. Jak informuje operator, w zależności od wybranej opcji można otrzymać w prezencie usługi o wartości nawet do 59,99 zł miesięcznie.

UPC Kosmiczne święta


Oferta internetu
Internet o prędkości do 300 Mb/s jest w promocji dostępny za 49,99 zł (zamiast 59,99 zł) miesięcznie. Można do niego dodać za darmo pakiet telewizyjny TV Start z 29 kanałami. Do internetu o prędkościach do 150 Mb/s, do 300 Mb/s, do 500 Mb/s i do 1 Gb/s w cenie od 49,99 zł miesięcznie dodawany jest prezent w postaci HBO GO za darmo przez pierwsze 3 miesiące. Po tym okresie dostęp do ponad 800 filmów i 190 seriali w ramach HBO GO kosztuje 19,99 zł miesięcznie.

Oferta internetu z telewizją
Pakiet Happy Home z prędkością internetu do 300 Mb/s lub do 500 Mb/s oraz pakiety telewizyjne Select lub Max w standardowych cenach zostały powiększone o darmowe dodatki pakietowe o wartości nawet do 59,99 zł miesięcznie. Może to być Polsat Sport Premium, Polsat Sport Premium w zestawie z Eleven Sports albo pakiet HBO. Oprócz tego nagrywarka, Horizon Go oraz Replay TV. 

Oferta UPC Polska „Kosmiczne Święta” obowiązuje do końca 2018 roku. Jest skierowana do nowych klientów. Warunki oferty obowiązują przez cały okres trwania zobowiązania.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...