Ekspansja Multichoice Africa

dodano: 2004-12-15 18:37
autor: Adrian Gąbka | źródło:

eutelsat_logo_good.jpg Dzięki porozumieniu pomiędzy Eutelsatem i MultiChoice Africa, sygnał afrykańskiego pakietu płatnej telewizji będzie dostępny także za środkowym pasmem Sahary, w dawnych koloniach francuskich i portugalskich. Od 2000 roku stale rośnie liczba abonentów platformy Multichoice Africa. Przez przeszło 4 lata sięgnęła 170 tys. osób.Domostwa z dostępem do MultiChoice Africa mogą odbierać 50 kanałów telewizyjnych i 30 stacji radiowych w wielu językach (między innymi angielski, portugalski, indyjski, francuski). Środkowoafrykańska ekspansja platformy będzie możliwa dzięki skonfigurowaniu satelity Sesat1 z W4. Użytkownicy obydwu satelitów będą mogli korzystać z dodatkowych serwisów.

MuliChoice wybrał dwa transpondery na Sesat1 w celu zaoferowania 36 kanałów telewizyjnych po francusku i portugalsku dla mieszkańców Angoli, Mozambiku i francuskojęzycznych krajów w środkowej Afryce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Satelity
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...