Peugeot e-208 - ruszyły rezerwacje online w Polsce

dodano: 2019-08-16 15:44 | aktualizacja: 2019-08-19 13:17
autor: Janusz Sulisz | źródło: Peugeot

Peugeot e-208 elektryczny Przykuwający uwagę elektryczny model Peugot e-208 ma wszystko, by się podobać. Wyróżnia się wyjątkowymi akcentami podkreślającymi jego zaawansowanie technologiczne i nowoczesność.

Peugeot e-208 elektryczny


Peugeot e-208 można nieomylnie rozpoznać po zewnętrznych monogramie „e” i logo lwa, które zmienia odcień w zależności od kąta patrzenia, osłonie chłodnicy w kolorze nadwozia, błyszczących czarnych nadkolach, diamentowych felgach aluminiowych 17’ z wstawkami poprawiającymi aerodynamikę. W środku wyróżnia się wyrafinowaną tapicerką z Alcantary i tkaniny Gris Grévali. Jednocześnie samochód zachowuje przestronne wnętrze dla twojego komfortu i komfortu twoich pasażerów.
 

Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm dostępnym już w chwili startu to gwarancja mocnych doznań i frajdy z jazdy cichym i komfortowymi samochodem.
 

Nowa zelektryfikowana platforma modułowa e-CMP została opracowana z uwzględnieniem miejsca na akumulator wysokonapięciowy o dużej pojemności 50 KWh, a jednocześnie pozwala zachować dużo miejsca w kabinie i pojemny bagażnik. Akumulator ma 8-letnią gwarancję do przebiegu 160 tys. km na 70% pojemności. 

By zapewnić sobie pełny zasięg w trybie całkowicie elektrycznym (do 340 km zgodnie z protokołem WLTPi , przy emisji CO2 w cyklu mieszanym: 0 g podczas jazdy) masz kilka możliwości ładowania akumulatora w domu lub z publicznych terminali.
 

Nowy Peugeot e-208 umożliwia programowanie czasu włączenia ładowania za pośrednictwem ekranu nawigacji online lub poprzez aplikację MyPeugeot na smartfona. System umożliwia również uruchomienie i wyłączenie ładowania w każdej chwili oraz sprawdzenie stanu naładowania akumulatora.

Źródło: peugeot.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Zielona motoryzacja
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...