Sportdigital zmienił nazwę na taką z dopiskiem Fussball

dodano: 2019-08-19 12:43 | aktualizacja: 2019-08-19 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitalfernsehen.de/satkurier.pl

Sportdigital Fussball Niemiecki kanał sportowy Sportdigital zmienił swoją nazwę na Sportdigital Fussball. Nie jest to zaskakujący krok, gdyż stacja już od dłuższego czasu specjalizuje się w międzynarodowej piłce nożnej na żywo. Dodajmy, iż nadawca kupił niedawno prawa do pokazywania PKO BP Ekstraklasy.

Sportdigital Fussball


Sportdigital Fussball pokazuje mecze piłkarskie z całego świata. Z rana można oglądać azjatycki futbol, w południe z Europy Środkowej, po południu i wieczorem z Europy Zachodniej, a nocą z Ameryki Środkowej i Południowej. Mecze są komentowane w języku niemieckim, a do studia zapraszani są goście i eksperci.

Wśród posiadanych praw należy wymienić takie, jak: PKO BP Ekstraklasa (Polska), EFL Championship (Anglia), Eredivisie (Holandia), Liga NOS (Portugalia), Priemjer Liga (Rosja), Fortuna Liga (Czechy), Copa Libertadores (Ameryka Południowa) i CONCACAF Champions League (Ameryka Środkowa), Superliga Argentina i Copa de la Superliga (Argentyna), Copa do Brasil (Brazylia), A-League (Australia), J.League (Japonia), Chinese Super League (Chiny).

Nowy dopisek do nazwy „Fussball” ma na celu podkreślenie, że kanał oferuje teraz swoim widzom wiele międzynarodowych meczów na żywo z niemieckim komentarzem. W 2007 roku stacja zaczęła od siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki z Niemiec, ale z biegiem lat Sportdigital rozwijał się coraz bardziej w kierunku stacji czysto piłkarskiej.
 

- Dzięki naszemu nowemu logo łączymy teraźniejszość z przyszłością, umieszczamy w centrum uwagi piłkę nożną jako zdecydowanie najpopularniejszą ze wszystkich dyscyplin sportowych. „Fussball” pokazuje również widzom, którzy nie znają jeszcze stacji, co oferujemy - a jest to piłka nożna na żywo z całego świata przez całą dobę - wyjaśnia Gisbert Wundram, dyrektor zarządzający Sportdigital Fussball.

Sportdigital Fussball jest dostępny w niemieckich sieciach kablowych i platformach satelitarnych. Jego przekaz w HD na satelicie Astra (19,2°E) jest szyfrowany.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...