Domowy Internet LTE Cyfrowego Polsatu za 25 zł/mc

dodano: 2019-08-22 14:09
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

LTE Plus Advanced Zestaw Domowy Cyfrowy Polsat przygotował ofertę specjalną Internetu Domowego LTE za 25 zł/mies. dla klientów korzystających z telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej w technologii IPTV.

LTE Plus Advanced


Abonenci posiadający usługę telewizyjną z miesięcznym abonamentem od 49,90 zł mogą dokupić Internet LTE nawet za połowę ceny.
Promocja obejmuje dwa abonamenty:
  • 50 GB + LTE bez końca za 25 zł/mies.
  • 100 GB + LTE bez końca za 45 zł/mies.

LTE bez końca oznacza, że nawet po wykorzystaniu wybranego pakietu danych, będąc w zasięgu Internetu LTE, można dalej korzystać z usługi.
W ramach oferty klient dodatkowo otrzymuje:
  • możliwość przetestowania usługi przez 14 dni,
  • ochronę Internetu bez opłat przez 1 miesiąc (później 9 zł/mies.),
  • 3 pakiety Ipla bez opłat przez 2 miesiące (później 10 zł/mies.), a w nich dostęp do filmów i seriali, sportu oraz materiałów dla najmłodszych widzów.

Oferta jest dostępna w stacjonarnej sieci sprzedaży, z umową na 24 miesiące. Istnieje możliwość wybrania opcji z urządzeniem, jak i bez.

Zestaw Internetu Domowego 300 to rozwiązanie składające się z modemu zewnętrznego LTE (ODU-300) i routera Wi-Fi (IDU-300). Sprzęt sprawdza się szczególnie na obszarach o trudnych warunkach geograficznych lub urbanistycznych, na granicy zasięgu oraz często tam, gdzie nie ma dostępu do Internetu stacjonarnego, zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych.

Jak informuje operator, Internet LTE Plus Advanced jest aktualnie dostępny dla 73 proc. mieszkańców Polski, natomiast Internet LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa dla ponad 99 proc. mieszkańców Polski.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

409 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...