Idzie koniec Chart Show TV i The Vault w Wielkiej Brytanii

dodano: 2019-09-04 16:59 | aktualizacja: 2019-09-04 18:02
autor: RO | źródło: rxtvlog.com

Trace Urban Rok po przejęciu brytyjskich kanałów muzycznych Chart Show TV, Chart Show Hits i The Vault z rąk Sony Pictures Television (SPT), nowy właściciel Trace Group zmieni całkowicie ich oblicze. W listopadzie wystartują nowe kanały Trace Music.

Chart Show TV


Propozycje zmian wyglądają następująco:
  • Chart Show TV ----> Trace Urban
  • Chart Show Hits ----> Trace Latina
  •  The Vault ----> Trace Vault

1 listopada br. odbędzie się premiera Trace Urban w Wielkiej Brytanii, w której widzowie usłyszą muzykę takich artystów, jak Stormzy, SKEPTA, AJ Tracey czy Stefflon Don. 6 różnych wersji Trace Urban jest już dystrybuowanych do Francji, Afryki Południowej, francuskojęzycznej Afryki, francuskich terytoriów zależnych, Azji oraz reszty świata.

Trace Vault przejmie pozycję zajmowaną obecnie przez stację The Vault, poświęconą muzyce sprzed około 20 lat. Stare przeboje z lat 90-tych i 2000 pozostaną trzonem ramówki jej następcy. Ponadto znajdą się kultowe amerykańskie seriale „Sister Sister”, „Moesha” czy „Kenan and Kel”.

Trace Latina, nowa marka stworzona przez Trace Group, proponuje hity z Ameryki Łacińskiej.

Jednocześnie 1 listopada br. istniejące kanały Chart Show TV, Chart Show Hits i The Vault zostaną wycofane.
Trace Music potwierdziło, że rebranding Starz był w drodze oświadczeniu dla Ofcom na początku tego roku, w ramach dochodzenia prowadzonego przez organ regulacyjny w sprawie naruszenia brytyjskich zasad nadawania, poczynionego jeszcze w czasie, gdy stacja była własnością Sony. Dalszy los kanału Starz nie jest jeszcze znany.

Na całym świecie Trace jest właścicielem i operatorem 21 płatnych kanałów telewizyjnych, 4 stacji radiowych i ponad 30 usług cyfrowych i mobilnych.

Przypomnijmy, że w grudniu zeszłego roku informowaliśmy o nabyciu przez Trace Group niekodowanych kanałów muzycznych Chart Show TV, Chart Show Hits, Starz i The Vault z rąk koncernu Sony Pictures Television.

Wszystkie kanały są nadawane w ramach platformy Sky UK, a także bezpłatnie (FTA) w wiązce brytyjskiej satelity Astra 2F (28,2°E).

Źródło: rxtvlog.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...