Poznaj nowe kanały Sony (FTA)

dodano: 2019-09-15 10:14 | aktualizacja: 2019-09-15 10:31
autor: RO | źródło: rxtvlog.com

Sony Movies W niespokojnych dwóch ostatnich latach nadawca Sony Pictures Television (SPT) nabywał, uruchamiał, łączył, sprzedawał i zamykał kanały w tempie znacznie szybszym niż jego konkurenci. Poznaj nowe kanały Sony uruchomione 10 września br. w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Wszystkie są dostępne FTA z pozycji 28,2°E.

Sony Movies UK i Sony Channel UK


True Channels
SPT zainwestowało w markę True Channels po przejęciu jej od CSC Media. Kanał z klasyką rozrywki True Entertainment jest teraz znany jako Sony Channel (nie należy mylić z oryginalnym Sony Channel, który zamienił się w Sony Crime w zeszłym roku). Z kolei True Movies jest teraz częścią serii Sony Movies.

Choć True Entertainment zyskał nową nazwę, to jego treścią są nadal te same stare materiały, ale z drobnymi zmianami, które wprowadzano w ostatnim miesiącu. Z nowości pojawiły się archiwalne produkcje „Who Wants to be a Millionaire”, „Charlie’s Angels” i „Starsky & Hutch”.

Sony Movies Christmas
Sony może pochwalić się najwcześniejszym świątecznym rebrandem. True Movies to teraz Sony Movies Christmas i tak będzie aż do początku 2020 roku, kiedy zamieni się w Sony Movies Classics. Świąteczny kanał telewizyjny zawiera wiele sezonowych programów, które widzowie znają z jego poprzednika True Christmas.

Sony Movies Action
Tymczasem Sony Movies Action przejął przestarzałą markę Movies4Men.

Sony Movies
Oryginalny Sony Movie Channel – obecnie jest znany po prostu jako Sony Movies.

Sony Crime
Wreszcie niekochany Sony Crime, uruchomiony w blasku kampanii reklamowej w zeszłym roku, kiedy zastąpił oryginalny Sony Channel. Kanał kontynuuje swoją tematykę o prawdziwej przestępczości po wchłonięciu siostrzanego True Crime (który wcześniej zastąpił nieistniejący już TruTV UK).

Parametry techniczne:
Astra 2F (28,2°E)
tp. 110 (11,307 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) – wiązka brytyjska!
Kodowanie: brak (FTA)

Źródło: rxtvlog.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...