Nowe logo CS Film, CS Mystery, CS History i CS Horror

dodano: 2019-11-05 23:29 | aktualizacja: 2019-11-06 16:10
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satelitnatv.sk/parabola.cz

cs film cs horror logo 2019 360px.jpg 1 grudnia 2019 r Grupa JOJ planuje zaprezentować publiczności najnowsze stacje Czechosłowackiego Towarzystwa Filmowego. W tym dniu CS Film zmieni grafikę i logo, WAR Svět zmieni nazwę na CS History, Kinosvět na CS Mystery i Horor film na CS Horror. CS mini zniknie jako marka, a programy dedykowane dzieciom będą częścią stacji CS Film.

JOJ group 4 logo cs film cs horror logo 2019 760px.jpg


CS Film nadal będzie oferował widzom największą liczbę filmów czeskich i słowackich - bez przerw na reklamy. Część programu CS Film obejmie największe hity dziecięcego, czeskiego i słowackiego filmu animowanego dla dzieci w wieku 3-12 lat.

CS Mystery będzie światem tajemnic i zjawisk paranormalnych, światem wojen i zbrodni, ale także spisku i alternatywnej historii. Stacja ta w 2020 r. zaoferuje widzom nową serię FBI Cases, Mystery of the Animal Kingdom, Hollywood Homicide, Shocking Truth i Mysteries of Space.

CS History (wcześniej WAR Svět) przyniesie nie tylko programy o tematyce wojskowej i konspiracyjnej, ale także programy historyczne poświęcone szerokiemu zakresowi tematów. Fani dokumentów wojskowych nie muszą się jednak martwić, nadal znajdą je w CS History. W 2020 r. widzowie mogą spodziewać się serii Na bitevnom poli czy Hrdinova nebies.

CS Horror (wcześniej Horor Film) to jedyna stacja w Europie Środkowej, która specjalizuje się w nadawaniu przerażających filmów i programów. Jest przeznaczony dla widzów, którzy lubią się bać, i nocnych sów. Transmisje rozpoczynają się o północy i kończą o  godz. 6:00. Fani horrorów znajdą w przyszłym roku na CS Horror filmy z horrorem, takie jak Silent Experiment, Terrible Past, Boy, lub najnowsze części popularnej serii Saw: Survival Game.

 

Źródło: satelitnatv.sk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

719 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...