Kino TV szerzej dostępny w Cyfrowym Polsacie [wideo]

dodano: 2020-01-08 16:05 | aktualizacja: 2020-01-09 17:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV/satkurier.pl

Cyfrowy Polsat Od stycznia 2020 roku kanał Kino TV jest dostępny w pakiecie Familijnym w ofertach telewizji satelitarnej i IPTV Cyfrowego Polsatu (wcześniej pakiet Familijny Max). Kanał dociera już do 7,7 mln gospodarstw domowych w kraju, informuje dystrybutor tej stacji, spółka Kino Polska TV.

Kino TV Cyfrowy Polsat


Od stycznia 2020 roku kanał Kino TV jest dostępny w pakiecie Familijnym HD w ofercie telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz Familijnym IP w ofercie telewizji kablowej IPTV Cyfrowego Polsatu.

Styczeń 2020 w Kino TV stoi pod znakiem premier filmowych.
Serię premierowych hitów rozpocznie film akcji „Oczy smoka” z Jeanem-Claude’em Van Damme’em (10 stycznia / 21:00). Dzień później Kino TV zaprasza na komedię „Sędzia kalosz” (11 stycznia / 19:05) – historię życiowego nieudacznika, który nieustannie szuka łatwej i dobrze płatnej pracy. Hitem będzie też gwiazdorsko obsadzony (Patrick Wilsona, Jessica Biel, Haley Bennett) kryminał „Sposób na morderstwo” (15 stycznia / 21:00), którego akcja toczy się w latach 60., gdy odnoszący sukcesy adwokat Walter Stackhouse żeni się z piękną Clarą. Gdy mroczna przeszłość kobiety zaczyna zagrażać małżeństwu i Walter pragnie uwolnić się od żony, niespodziewanie kobieta zostaje znaleziona martwa… Na widzów stacji czeka ponadto film przygodowy „Geronimo: Amerykańska legenda” (18 stycznia / 21:00), fascynująca opowieść o słynnym Geronimo, który walczył o ziemię Indian, budząc postrach w całej Arizonie i północnym Meksyku. Kolejnym przebojem będzie „Plażowy haj” (24 stycznia / 23:00), jedna z najgłośniejszych komedii 2019 roku z udziałem Matthew McConaugheya w roli Moondoga – ucieleśnienia hedonizmu, którego nie interesują żadne zasady. Nieustanne imprezy, przygodny seks i narkotyki nie przeszkadzają jednak Moondogowi w pisaniu, które już niedługo może przynieść mu sławę...

Kino TV w Cyfrowym Polsacie jest dostępny na pozycji 34. w telewizji satelitarnej i IPTV oraz 512. w dekoderach do odbioru telewizji internetowej (OTT).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...