Rebranding kanału Ochotnik i rybołow

dodano: 2020-03-30 14:34 | aktualizacja: 2020-03-30 19:19
autor: RO | źródło: cableman.ru/telesputnik.ru

Ochotnik i Rybołow HD Rosyjska grupa telewizyjna Pierwyj TVCH ogłosiła rebranding swojego kanału dla myśliwych i wędkarzy. Od 6 kwietnia bt. kanał Ochotnik i rybołow będzie się nazywał Rybołow i skoncentruje się na dostępnym dla wszystkich rybołówstwie.

Rybołow - od 6 kwietnia 2020


Rybołow ma skupić uwagę rybaków z całej Rosji. Oferta została zoptymalizowana z uwzględnieniem nowej koncepcji kanału. Dla widzów czekają przeglądy wszystkich metod połowu ryb, tajemnice udanego połowu i praktyczne wskazówki od profesjonalistów, testy sprzętów, warsztaty dla początkujących i rybackie reality show. Dla wygody operatorów i widzów, kanał Rybołow będzie tworzony równolegle w dwóch wersjach jakości obrazu: SD i HD.

Dzięki naszemu doświadczeniu z kanałem Ochotnik i rybołow, zdaliśmy sobie sprawę, że w Rosji nie każdy rybak zajmuje się polowaniem, dlatego postanowiliśmy skoncentrować zainteresowanie widowni na jednym temacie i stworzyć środek, który w jasny sposób łączyłby społeczność,

– skomentowała rebranding dyrektor programoy Pierwyj TVCH, Natalia Sidorenkowa.


Jednocześnie fani myślistwa nadal będą mogli oglądać kanał Ochotnik i rybołow HD, który pozostanie w tej formule i będzie prezentować mieszane treści dotyczące obu hobby.

Źródło: cableman.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...