T‑Mobile sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

dodano: 2020-04-28 13:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: T-Mobile

PZPN 2020 Reprezentacja Sponsorzy Tmobile 360px.jpg Piłka nożna od wielu lat budzi szczególne emocje wśród Polaków, a mecze narodowej reprezentacji gromadzą fanów przed telewizorami i na trybunach w całym kraju. W związku z obecną sytuacją wszelkie wydarzenia sportowe zostały tymczasowo odwołane, lecz mimo tych trudności, T‑Mobile postanowił wspierać biało-czerwonych. Operator zawarł umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, stając się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski do końca 2022 roku.
 


Lewandowski Milik Tmobile PZPN sponsor reprezentacja 760px.jpg


#Dopóki piłka w grze! T‑Mobile oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej

Dzięki temu T‑Mobile uzyskał możliwość posługiwania się tytułem sponsorskim w odniesieniu do kilku podmiotów: kadry narodowej, Reprezentacji U21, Młodzieżowych i Kobiecych. Ponadto operator został również partnerem serwisu „Łączy nas piłka”, gdzie publikowane są najważniejsze informacje dotyczące rozgrywek naszych drużyn narodowych.

- Wszyscy marzymy o tym, aby piłka powróciła na nasze stadiony, aby znów móc kibicować naszej reprezentacji. Chcemy tych emocji i liczymy, że jak najwcześniej powrócą. Szczególnie, że mamy nowego gracza w drużynie narodowej – spółka T‑Mobile Polska dołączyła do grona Oficjalnych Sponsorów reprezentacji Polski. Serdecznie raz jeszcze witamy na pokładzie i liczymy, że niedługo zobaczymy się na stadionach
– powiedział Prezes PZPN, Zbigniew Boniek.

- Polski Związek Piłki Nożnej od lat dba o rozwój tej dyscypliny, szkolenie trenerów, sędziów, a przede wszystkim tysięcy młodych piłkarzy i piłkarek. Poprzez podpisanie umowy sponsorskiej, chcemy wesprzeć ich w tych działaniach. W T‑Mobile stale łączmy ludzi i dostarczamy im emocji, dlatego z przyjemnością zostaliśmy sponsorem drużyny narodowej. Nawet jeżeli obecnie nie możemy uczestniczyć w wielkich wydarzeniach sportowych, wciąż możemy doświadczać radości z futbolu. Dopóki piłka w grze, jesteśmy jedną drużyną, dlatego chcemy wspierać kadrę, zarówno w pięknych, jak i nie najłatwiejszych chwilach
– powiedział Andreas Maierhofer, Prezes Zarządu T‑Mobile Polska.

- W tych ciężkich, zupełnie zaskakujących czasach, pełnych obawy o ludzkie zdrowie i życie, każda optymistyczna wiadomość jest bardzo budująca. Dlatego też jesteśmy pełni uznania, że tak renomowana firma, jaką jest T‑Mobile, zdecydowała się na współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i będzie wspierała drużynę narodową do końca 2022 roku. Świadczy to o wielkiej klasie i odpowiedzialności naszego partnera, co szczególnie doceniamy w tak trudnym momencie, w którym znajduje się obecnie cały świat sportu
– stwierdził Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN.


W związku z nowo zawartą umową, od pierwszego meczu reprezentacji Polski w 2020, logo T‑Mobile pojawi się na bandach reklamowych na stadionach, a także na ściankach konferencyjnych, ekranach, autobusie reprezentacji, zaproszeniach, biletach, plakatach. Będzie ono także umieszczone na stronie internetowej PZPN oraz na portalu Łączy Nas Piłka.

Sponsoring reprezentacji Polski otwiera przed T‑Mobile również inne możliwości – operator planuje wprowadzenie specjalnych promocji i nowych ofert dla swoich klientów, które ułatwią im bycie jeszcze bliżej sportowych emocji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...