Netflix w T-Mobile w prezencie na 6 miesięcy

dodano: 2020-05-06 00:09 | aktualizacja: 2020-05-06 00:21
autor: Janusz Sulisz | źródło: T-Mobile

netflix w t-mobile w prezencie na 6 miesiecy 360px.jpg Wprowadzając ofertę konwergentną Magenta 1, T-Mobile obiecał dostarczać klientom wszystko, co najlepsze, a w szczególności wysokiej jakości filmy i seriale. W rezultacie od połowy zeszłego roku operator udostępnia swoim klientom pakiety usług z dostępem do platformy Netflix. Z kolei od 5 maja nowi i obecni użytkownicy T-Mobile w pakiecie z ofertą „M” otrzymają tę najlepszą rozrywkę na pół roku w prezencie.

netflix t-mobile w prezencie na 6 miesiecy 760px.jpg


Netflix, jako jedna z najbardziej popularnych platform VOD na świecie, oferuje widzom elastyczny dostęp do ulubionych filmów, seriali takich jak „Wiedźmin”, „Stranger Things”, „Nasza planeta” czy „Irlandczyk” o dowolnej porze i na dowolnym urządzeniu połączonym z internetem. Wysoka jakość treści i wygoda korzystania z platformy to argumenty nie do przecenienia, dlatego od teraz klienci T-Mobile otrzymają dostęp do platformy Netflix w prezencie na 6 miesięcy przy wyborze oferty „M”. Składają się na nią nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, paczka 15 GB internetu oraz usługa Supernet Video, która umożliwia oglądanie najpopularniejszych serwisów wideo takich jak np. Netflix, YouTube, vod.pl, TVP Sport czy Amazon Prime Video, bez zużycia pakietu danych.

Najlepsza oferta na rynku
Z promocyjnej oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i ci, którzy przedłużają umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych, lub kupują kolejną kartę SIM. Przez pierwsze 6 miesięcy każdy abonent będzie mógł bezpłatnie oglądać Netflix w planie podstawowym, czyli z dostępem na jeden ekran. Po upływie tego czasu wysokość abonamentu obejmującego wszystkie wcześniej wymienione usługi wzrośnie z 49 zł/mies. do 79 zł/mies. Z oferty można skorzystać, podpisując umowę, bądź aneks do umowy na 24 miesiące.

Ponadto klienci dokupujący kolejną kartę w abonamencie głosowym otrzymają na niej dodatkową zniżkę wynikająca z „Rabatów rodzinnych” – w zależności od umowy będzie to od 5 do 15 zł obniżki na każdej karcie. Oferta będzie dostępna zarówno w wersji SIMO, jak i z telefonem dostępnym w sklepie T-Mobile.

Szczegółowy regulamin oferty można znaleźć tu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...