T-Mobile: Nowa oferta na kartę

dodano: 2020-06-16 00:24
autor: Jerzy Kruczek | źródło: T-Mobile

T-Mobile Odlotowa oferta na kartę W nowej ofercie dla klientów T-Mobile na kartę za 25 zł miesięcznie użytkownicy mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy oraz SMS-y w kraju i w Unii Europejskiej, a także 20 GB do wykorzystania przez 30 dni. Ponadto w każdy piątek, w ramach akcji Happy Fridays, na nowych użytkowników aplikacji „Mój T-Mobile” czekać będzie prezent-niespodzianka.

T-Mobile Odlotowa oferta na kartę


Nowy pakiet usług dostępny w T-Mobile to połączenie: nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 10 GB za 25 zł na 30 dni oraz dodatkowego bonusu po doładowaniu za 25 zł w postaci 10 GB za darmo na 30 dni. Od teraz zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile na kartę będą mogli aktywować usługę w kilku prostych krokach, bez wychodzenia z domu.

Jak zyskać dodatkowe paczki internetu?
W przypadku obecnych klientów wystarczy zakupić doładowanie za minimum 25 zł poprzez aplikację „Mój T-Mobile” lub stronę www.doladowania.t-mobile.pl. Wówczas konto zostanie zasilone pierwszym 10-gigabajtowym pakietem danych do wykorzystania w ciągu 30 dni. Aby uzyskać drugie tyle, należy następnie aktywować ofertę „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł na 30 dni” na jeden z poniższych sposobów:
  • wybierając właściwą opcję w aplikacji „Mój T-Mobile”,
  • za pomocą kodu ekspresowego *140*265# lub
  • wysyłając SMS o treści START pod numer 469.

W dwóch prostych krokach możemy więc zyskać łącznie aż 20 GB danych. I co ważne, bonusowe 10 gigabajtów zasila konto użytkownika po każdorazowym doładowaniu kwotą 25 zł za pomocą aplikacji operatora lub wyżej podanej strony internetowej. Z kolei opcja rozmów i wiadomości bez limitu wraz z kolejną paczką internetu odnawia się w sposób cykliczny, po upływie 30 dni.

Wystartuj za 5 zł i skorzystaj z promocji
W przypadku nowych użytkowników zasady korzystania z promocji są podobne, konieczny jest jednak zakup startera. Użytkownicy na start otrzymują ofertę na 5 dni, który zapewni im rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz pierwszy 1 GB danych do wykorzystania. Następnie należy doładować swoje konto w dowolnym kanale za 25 zł i aktywować ofertę nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz 10 GB za 25 zł na 30 dni.

Dodatkowa paczka 10 GB po doładowaniu trafi automatycznie na konto klienta. Informacja o aktywacji darmowego pakietu internetu zostanie nadesłana wiadomością tekstową. Na tym jednak nie koniec – w każdy piątek na użytkowników czekać będą również specjalne prezenty w ramach akcji Happy Friday, do odebrania w aplikacji „Mój T-Mobile”.

Klienci T-Mobile mogą korzystać także z innych opcji dostępnych w ramach oferty operatora, m.in. Supernet Video. Usługa umożliwia oglądanie filmów, seriali czy teledysków, bez zużycia w kraju danych z posiadanego pakietu. Aktywacja usługi Supernet Video kosztuje 5 zł i pozwala na odtwarzanie treści z kilkunastu różnych platform przez 5 dni bez limitu. Przygotowano też ofertę 30-dniową za 30 zł z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, 10 GB i Supernet Video. Po doładowaniu konta w aplikacji „Mój T-Mobile” na konto dodatkowo trafi bonus 10 GB za darmo. Dzięki temu klient korzysta z oferty bez limitu i 20 GB oraz Supernet Video bez żadnych ograniczeń za 30 zł.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...