Ruszył filmowy Persiana Action HD (FTA)

dodano: 2020-08-17 16:50
autor: RO | źródło: parabola.cz

Persiana Media Group Persiana Media Group uruchomiła kolejną nowość – to kanał telewizyjny Persiana Action w wysokiej rozdzielczości. Ten nowy projekt zastąpił pierwotnie oferowany Persiana Plus. Kolejny projekt rozszerza wachlarz ściśle sprofilowanych kanałów filmowych, jakimi są Persiana Family, Persiana Comedy, Persiana Classic czy Persiana Iranian.

Persiana Media Group


Persiana Action, jak sama nazwa wskazuje, to specjalistyczny kanał z filmami akcji i adrenaliną. Emisja jest prowadzona bez szyfrowania (FTA) w rozdzielczości HD (1920x1080) z dźwiękiem w formacie AAC. Dlatego do odbioru jest konieczny odbiornik, obsługujący ten kodek audio. Treści są nadawane z dubbingiem w języku perskim, bez możliwości wyboru oryginalnej wersji językowej.

Tytuł filmu (programu) jest wyświetlany w prawym górnym rogu ekranu. Jednocześnie widz ma do dyspozycji elektroniczny przewodnik po programach (EPG) z angielskimi nazwami programów i rokiem produkcji.

Jako jedyny kanał z grupy Persiana jest nadawany w innym multipleksie WNS. Jednak nadal jest to wiązka wschodnia. Najlepsze warunki odbioru występują w południowo-zachodniej Polsce, gdzie wystarczą anteny 80-100 cm. W części północno-wschodniej są konieczne większe czasze.

Parametry techniczne:
TürkmenÄlem/MonacoSat (52°E)
tp. – (10,845 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S/QPSK)

ID: Persiana Plus
PID V: 7011 (MPEG-4/HD)
PID A: 7012
PID PCR: 7011
SID: 701
PID PMT: 7010
Provider: WNS
Kodowanie: brak (FTA)
 
Przekaz kanału Persiana Action [zap. parabola.cz]

Źródło: parabola.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 790 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...