Czy Trace Xmas osiągnie sukces? [wideo]

dodano: 2020-10-06 18:33
autor: RO | źródło: voice-online.co.uk

Trace Xmas W trosce o poprawę nastrojów w Wielkiej Brytanii, grupa Trace TV wprowadziła do domów zupełnie nowy kanał muzyczny poświęcony wyłącznie Świętom Bożego Narodzenia. Trace Xmas działa od 1 października 2020 r. i jest to debiut stacji na brytyjskim rynku telewizyjnym. Tymczasowo zajmuje miejsce Trace Urban.

Trace Xmas


Trace Xmas będzie oferował 24-godzinny program przez najbliższe trzy miesiące na 364. pozycji brytyjskiej platformy satelitarnej Sky UK. Także może być odbierany w sposób niezaszyfrowany (FTA), ale tylko przez odbiorców będących w zasięgu wiązki brytyjskiej.

Nigdy nie jest za wcześnie, aby szerzyć radość bożonarodzeniową i uważamy, że nawet najbardziej antybożonarodzeniowe uśmiechy będą szczęśliwe,gdy uroczystości nadejdą wcześniej

- oświadczył współzałożyciel, prezes i dyrektor generalny Trace TV, Olivier Laouchez.


Zupełnie nowy kanał muzyczny zawiera klasykę świątecznych hitów, takich jak Mariah Carey, Wham! i Destiny’s Child, po najnowsze sezonowe utwory z repertuaru Ariana Grande, Little Mix i John Legend.

Trace TV, miejsce docelowe muzyki urban i afro-urban, stylu życia, wiadomości i kultury, stało się siłą rozrywki kulturalnej z 350 mln fanów na całym świecie. Uruchomiony świąteczny kanał muzyczny uosabia misję Trace, czyniąc każdy dom bardziej magicznym, zwłaszcza w czasach izolacji domowej spowodowanej pandemią koronawirusa.

To był trudny rok, dlatego chcieliśmy zmienić naszą ofertę i wprowadzić najlepsze treści związane z Bożym Narodzeniem do domów w całej Wielkiej Brytanii

- dodał.


Parametry techniczne:
Astra 2F (28,2°E)
tp. 111 (11,344 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK) – wiązka UK

ID: Trace Xmas
PID V: 2307 (MPEG-2/SD)
PID A: 2308 (eng)
PID PCR: 2307
SID: 53201
PID PMT: 275
Provider: BSkyB
Kodowanie: brak (FTA)


Źródło: voice-online.co.uk
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...