Wielki wzrost OTT dla NTV Plus

dodano: 2021-04-14 19:37
autor: RO | źródło: obob.tv

NTV Plus Rosyjski operator platformy satelitarnej NTV Plus podsumował rozwój własnej oferty OTT w pierwszym kwartale 2021 roku. Liczba abonentów tej usługi wyniosła ponad 186 tys., czyli o 88% więcej niż w I kwartale 2020 roku.

NTV-Plus aplikacja


Udział widzów telewizji online NTV Plus TV, jednocześnie będących abonentami DTH, wyniósł 26%.

Operator oferuje swoim abonentom usługę Online TV (Multiscreen), która pozwala na oglądanie kanałów telewizyjnych z pakietu DTH na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu. Liczba użytkowników usługi podwoiła się w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku.

Liczba subskrypcji na model sVOD wzrosła o 96% w porównaniu do I kwartału ubiegłego roku. Poziom lojalności odbiorców pozostał na wysokim poziomie. Według danych AppStore, 86% abonentów przedłużyło subskrypcję na kolejny okres. Jednocześnie spadła ilość wyświetleń PPV o 25% w stosunku do I kwartału 2020 r., co tłumaczone jest stosunkowo wysokim poziomem cen za usługę oraz wciąż nie do końca wznowionymi imprezami sportowymi na tle pandemii COVID-19.

W pierwszych miesiącach 2021 r. znacznie rozszerzyła się oferta platformy OTT. Pojawiło się 9 nowych kanałów. Statystyki oglądalności telewizji online w NTV Plus pokazują, że najpopularniejsze są kanały:
  • filmowe (Kino TV, Kinopremiera HD, Kinohit)
  • dokumentalne (Discovery Channel HD, National Geographic HD, Nat Geo Wild HD)
  • sportowe (Match! Premier HD, Match! Futbol 1 HD, Match, Eurosport 1 HD, KHL HD, Eurosport 2 HD)
  • dziecięce (Disney, Multimuzyka, W gostiach u skazki)
  • erotyczne (Russkaja noc, Blue Hustler, Brazzers)
  • z pakietu ViP Play (TV 1000 HD, TV 1000 Action HD, TV 1000 Russkoje Kino HD)

Usługa OTT NTV Plus to ponad 220 kanałów i 8 pakietów tematycznych, a także specjalny pakiet międzynarodowy. Do tego integracja z bibliotekami treści VOD Premier, Amediateka Home of HBO, Megogo, START, FOXNOW oraz biblioteką filmów dla dorosłych. To także możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych (aplikacja dla iOS i Android), telewizorach Smart TV, na stronie ntvplus.tv oraz na odbiorniku Vermax 4K IPTV.

Źródło: obob.tv
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...