Startują kanały tematyczne .red, .black i .sci-fi

dodano: 2021-06-21 17:48
autor: RO | źródło: cableman.ru

Sony Channel Narodowa Medialna Grupa i Media Telekom ogłosiły start trzech płatnych kanałów telewizyjnych w Rosji. Projekty mają ruszyć pod nazwami .red, .black i .sci-fi, oferując treści od Sony Pictures, Paramount, BBC, Universal, Disney, Fremantle i MGM.

Narodowa Medialna Grupa NMG


Start kanałów jest planowany jeszcze w czerwcu 2021 roku w związku z wycofaniem na rosyjskim rynku Sony Channel, Sony Turbo i Sony Sci-Fi. Rosyjska grupa NMG podaje, że chodzi tutaj o rebranding, a nie zaprzestanie nadawania.

Koncepcja programowa nie ulega zmianie. Seriale, filmy i programy telewizyjne produkcji Sonу Pictures Television, a także seriale i treści telewizyjne wymienionych wytwórni staną się filarem treści nowych kanałów telewizyjnych.

Wyłącznym dystrybutorem .red, .black i .sci-fi będzie firma Media Telekom, posiadająca doświadczenie z telewizją linearną i usługami nielinearnymi FOX Networks Group, z kanałami grup Feniks i Star Media, a także UFC TV i STS Kids.

.red to kanał dla współczesnych kobiet. Ramówka oparta będzie na serialach i programach wyprodukowanych przez wiodące światowe studia, takie jak Sony Pictures Television, Paramount, BBC, Universal, Disney, Fremantle, MGM i inne.

.black skierowany będzie do mężczyzn. Ramówkę uzupełnią treści od Sony Pictures, a także pozostałych czołowych producentów.

.sci-fi będzie kanałem rozrywkowym, który nacisk położy na zjawiska nieznane i niewytłumaczalne. Będą nie tylko historie o przyszłości, niewiarygodne technologie, tajemnice kosmosu, ale także światy równoległe, superbohaterowie, mistycyzm, niewyjaśnione zjawiska, mity i legendy.

Ostatnio pisaliśmy o wycofaniu się Sony Pictures Television z Ukrainy.

Źródło: cableman.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...