„Listy do M. 4” - film TVN w Premierach Canal+

dodano: 2021-06-28 05:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Kino Świat TVN „Listy do M. 4” Widzowie usługi VOD Premiery Canal+ mogą już oglądać polski film „Listy do M. 4”. Producentem filmu jest TVN (Discovery), a dystrybutorem Kino Świat. Reżyserem jest Patrick Yoka, autorami scenariusza są Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski, a za zdjęcia odpowiadał Marian Prokop. W obsadzie znaleźli się Magdalena Różczka, Magdalena Boczarska, Agnieszka Dygant, Vanessa Aleksander, Anna Smołowik, Monika Pikuła, Barbara Wrzesińska Izabela Kuna, Danuta Stenka, Weronika Wachowska, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Wojciech Malajkat, Cezary Pazura i Rafał Zawierucha.

Kino Świat TVN „Listy do M. 4”


„Listy do M. 4” to nowa odsłona serii „Listy do M.”. Bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. W swoich rolach powracają Agnieszka Dygant, Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Danuta Stenka, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat i Borys Szyc, a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Vanessa Aleksander, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Janusz Chabior i Eryk Lubos. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta Bożego Narodzenia rzeczywiście mogą mieć magiczną moc - moc łączenia.

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć. Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Kariny (w tej roli Agnieszka Dygant), Mela (Tomasz Karolak), Szczepana (Piotr Adamczyk) i Wojciecha (Wojciech Malajkat) znów stanie na głowie. Między Karolinę (Magdalena Różczka) i Filipa (Borys Szyc) wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa (Danuta Stenka) upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta Bożego Narodzenia to magia, wystarczy dać jej szansę.

Dodajmy, iż film miał zadebiutować w kinach pod koniec 2020 roku, ale z uwagi na zagrożenie koronawirusem i chorobą Covid-19 w Polsce i na świecie, i wynikającym z tego faktu zamknięciem kin, premierę wstrzymano. Ostatecznie zdecydowano, że premierowo film najpierw nie trafi do kin, ale do serwisu VOD. Jako pierwszy film pokazał od poniedziałku, 1 lutego 2021 roku należący, tak jak TVN, do Discovery serwis Player (więcej tutaj i tutaj).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...