Netflix z nowymi funkcjami dla rodziców

dodano: 2021-07-15 10:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netflix

Netflix dla dzieci Netflix wprowadza dwie nowości dla rodzin: na profilach dla najmłodszych widzów pojawił się ranking TOP 10, a już 16 lipca rodzice współdzielący konto z dzieckiem otrzymają na adres mailowy biuletyn z inspiracjami. Nowe udogodnienia mają pomóc rodzicom i ich pociechom wzmocnić ich więzi poprzez wspólne odkrywanie nowych ulubionych tytułów oraz dostarczyć wielu pomysłów na ciekawe rozmowy i rodzinną zabawę.

Netflix dla dzieci


Netflix wprowadza mailing z podsumowaniem dla profilu dziecka. Ten biuletyn pozwoli rodzicom lepiej zrozumieć preferencje ich pociech, a także podsunie pomysły na wspólne spędzanie czasu i inspirujące rozmowy, bo jak wiadomo każde dziecko jest inne - jedno fascynuje się dinozaurami, drugie ogląda filmy o postaciach obdarzonych supermocam, a jeszcze inne woli śledzić zabawne perypetie Kajko i Kokosza.
 

- Netflix jest pełen kolorowych animacji, programów edukacyjnych i filmów familijnych o różnej tematyce, więc młodzi widzowie z łatwością odnajdują dopasowane do swojego gustu i wieku tytuły, ale także nieustannie odkrywają nowe obszary zainteresowań - czytamy w komunikacie nadesłanym przez Netflixa.

Zestawienie, które co dwa tygodnie będzie trafiać na adresy mailowe właściciela konta, zawierać będzie takie elementy, jak:
  • Rekomendacje przygotowane na podstawie ulubionych filmów, seriali i programów dziecka,
  • Kolorowanki do druku i zabawy inspirowane postaciami z filmów i seriali wybieranych przez młodego widza,
  • Najbardziej trafione tematy do rozmów z dzieckiem, bazujące na kategoriach programów, które dziecko ogląda najchętniej (np. naukowe, o przyjaźni),
  • Wskazówki dotyczące korzystania z profilu „Dzieci” w serwisie Netflix.

Natomiast aby ułatwić rodzinom odkrywanie nowych, interesujących tytułów Netflix wprowadził również listę TOP 10 na profilach dla dzieci. Będzie ona prezentować najpopularniejsze w danym kraju tytuły dostępne na Netflix, dopasowane do preferencji wiekowych wybranych dla konta.

Lista TOP 10 oraz biuletyn to kolejne rozwiązania, które Netflix wprowadza dla rodzin. Serwis oferuje wiele przydatnych narzędzi - Ochrona Rodzicielska, dedykowany profil dla dziecka i szeroki wybór awatarów, filtry wiekowe, zabezpieczenie kodem PIN, zatrzymanie autoodtwarzania, możliwość przeglądania historii oglądania czy usunięcia wybranych tytułów z biblioteki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...