Nowa, ogólnoukraińska telewizja już w sierpniu?

dodano: 2021-07-17 11:26 | aktualizacja: 2021-07-17 12:05
autor: RO | źródło: telesat-news.net/vgorode.ua

Central (centralnyj) Ukraiński, regionalny kanał Centralnyj, nadający w przekazie FTA na satelicie Astra 4A (4,8°E), może zostać zamknięty w sierpniu 2021 roku. Choć nowy dyrektor generalny Anton Ozadowski zaprzeczył tym informacjom, to fakt idących zmian jest bardzo prawdopodobny.

Central


Tematyka programowa zostanie zachowana. Nadawanie satelitarne, transmisja w DVB-T2 w Połtawie i obwodzie połtawskim, a także w Kijowie i regionie jest dostępne dla wszystkich widzów. Kanał telewizyjny nie przestaje istnieć. Oświadczenia o zamknięciu to plotki i fabrykacje bez prawdziwego powodu, - skomentował Anton Ozadowski.

Choć jak sam określił, to kanał Centralnyj stoi przed reorganizacją i zmianami. Wkrótce zostaną o tym poinformowani widzowie, a teraz trwają zmiany w licencji i są finalizowane kwestie prawne związane ze zmianą kierownictwa.

Według nieoficjalnych informacji, w sierpniu br. w miejscu połtawskiego kanału Centralnyj ma pojawić się nowy, ogólnoukraiński projekt.

Centralnyj pochodzi z miasta Połtawa w środkowo-wschodniej części Ukrainy. Dla swoich widzów kanał przygotowuje najświeższe informacje i reportaże z regionu. Uzupełnienie oferty stanowią różnego rodzaju programy własne, seriale i filmy. Nadawcą jest firma Studio Misto.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B2 (11,747 GHz, pol. V, SR: 30000, FEC: 3/4;  DVB-S2 / 8PSK)

ID: CENTRAL
PID V: 6561 (MPEG-4/SD)
PID A: 6552 (ukr)
PID PCR: 6551
SID: 7655
PID PMT: 7655
Provider: -
Kodowanie: brak ( FTA )

Źródło: telesat-news.net
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

369 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...