Nowy kanał płatnej telewizji Bergblick

dodano: 2021-07-30 17:53 | aktualizacja: 2021-07-30 18:58
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

doxx Niemiecka firma High View uruchomi wkrótce nowy kanał płatnej telewizji Bergblick, skierowany do wszystkich lubiących chodzić po górach. Bergblick rozpocznie nadawanie jesienią 2021 roku. Projekt będzie nastawiony na promocję alpejskich regionów. Pokaże różnorodność flory i fauny, koncentrując się na naturze, życiu w górach, przygodzie, sportach górskich oraz podróżach i odkryciach.

Alpy - Dösener See - Arthur-von-Schmid-Haus


Bergblick ma zastąpić istniejący na niemieckim rynku od 15 grudnia 2020 roku kanał dokumentalny doxx, który powstał po przekształceniu macierzystej stacji Planet.

Start emisji rozpocznie się we wrześniu 2021 roku. Stacja uzupełni tym samym portfolio High View, które obejmuje wiodące marki muzyczne Deluxe Music i Schlager Deluxe oraz stację dokumentalną XPlore.

Według firmy, całodobowy kanał ma docierać do stale rosnącej grupy docelowej, zainteresowanej światem alpejskim. W tym celu uzgodniono współpracę z Servus TV w zakresie treści. Takie formaty, jak „Bergwelten” i „Heimatleuchten” powinny trafić do nowego kanału. Ponadto ramówkę wypełnią wyselekcjonowane serie z oferty Albatross World Sales, MedienKontor Movie, Prime Entertainment Group, ORF i TVF. Nacisk będzie położony na produkcje europejskie.

High View specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu wyraźnie ukierunkowanych ofert programowych dla określonych grup docelowych. Krok w kierunku przekształcenia dość szeroko nastawionego kanału dokumentalnego doxx na tematykę górską był dla nas logicznym posunięciem do przodu. Góry to absolutny temat tęsknoty. To aspekt wypoczynku, relaksu, przyrody, ruchu, przygody i romantycznych domów. Z niecierpliwością czekamy na zdobywanie kolejnych szczytów wraz z naszymi partnerami i widzami

- mówi na temat nowego kanału Alexander Trauttmansdorff, dyrektor zarządzający High View. 

Źródło: digitalfernsehen.de
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...