Minimax od 1 sierpnia z nowym logo

dodano: 2021-07-30 23:30 | aktualizacja: 2021-08-02 14:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz/satelitnatv.sk

minimax logo sierpien 2021 360px.jpg Od 1 sierpnia br. dziecięcy kanał Minimax, który jest obsługiwany przez AMC Networks International zmienił wygląd i ma nową zawartość. Zmiany te obejmują nowoczesne logo, tożsamość, animowane logo, muzykę i pokazy ze znajomymi postaciami. W sierpniu Minimax zostanie uzupełniony o szereg nowych seriali i filmów. Kanał Minimax jest znany z rynku czeskiego, słowackiego, serbskiego, rumuńskiego oraz węgierskiego. Kanały Minimax w poszczególnych wersjach (kodowanych) nadawane są z pozycji 23,5°E, 16°E, 1°W i 4°W.

minimax sierpień 2021 760px.jpg


Stacja Minimax, która skupia się głównie na grupie wiekowej od 5 do 10 lat, zmienia swoje logo.
Kultową obręcz w logo Minimax ożywił zespół kreatywny stacji we współpracy z agencją reklamową Umbrella. Celem było wprowadzenie nowych światów pełnych przygód, takich jak dżungla, świat technologii, wszechświat, parki rozrywki, superbohaterowie i podwodny świat. Animowana obręcz logo stanowi bramę do tych pełnych przygód światów.

Minimax wierzy, że życie jest przygodą, dlatego zaprasza maluchy do wspólnego odkrywania otaczającego ich ekscytującego świata. Dzieci w tej grupie wiekowej już zaczynają tęsknić za większą niezależnością i odkryciami, więc Minimax zapewnia bezpieczne środowisko dla wszystkich tych odkryć i zapierających dech w piersiach doświadczeń. W związku z tym zmieni się również zawartość Minimax, która będzie zawierać więcej historii i seriali, specjalnie zaprojektowanych, aby przemawiać również do starszych dzieci.

Od 1 sierpnia rusza animowany serial „Team Dronix”, który śledzi ekscytujące doświadczenia młodych ludzi, którzy kochają drony. Od 16 sierpnia codziennie o godz. 17:30 rozpocznie się serial „Ernest i Rebecca” o sześcioletniej dziewczynce i jej przyjacielu mikrobie. Zadowolą również filmy rodzinne o wiedźmie Bibi i jej przyjaciółce Tinie. Komedia „Bibi i Tina” rusza w sobotę 7 sierpnia, a widzowie mogą spodziewać się kontynuacji swoich przygód w każdą sobotę sierpnia o godz. 20:00.

Minimax jest obsługiwany przez AMC Networks International, która koncentruje się na kanałach telewizji płatnej. W jej portfolio znajdują się Sport1, Sport2, Minimax, JimJam, Spektrum, Spektrum Home, TV Paprika, AMC i Film+.

Źródło: parabola.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...