Ukrainian News Channel przed startem

dodano: 2021-08-04 15:25
autor: RO | źródło: detector.media

Vintage TV Na Ukrainie trwają prace nad uruchomieniem nowej telewizji biznesowej Ukrainian News Channel. Pochodzący z Charkowa biznesmen Andrij Karpij sprzedał niszowy kanał ogólny Vintage TV, który nadaje w naziemnej telewizji DVB-T2 operatora Zeonbud i na satelicie Astra 4A (4,8°E) w przekazie niezaszyfrowanym ( FTA ).

Vintage TV


29 lipca br. Narodowa Rada ds. telewizji i radia odnowiła licencję Vintage TV w związku ze zmianą właściciela, szefa i składu redakcji. Nowi właściciele chcą tworzyć kanał ekonomiczny, pozbawiony polityki.

Jak uważa szef Ukrainian News Channel, Maksim Wakulenko, na Ukrainie powstało duże zapotrzebowanie na wiadomości gospodarcze. Choć jak przyjrzeć się nazwie projektu, to niekoniecznie nawiązuje do ekonomii...

Vintage TV to jeden z kilku kanałów uruchomionych przed 2013 r. przez prywatnych biznesmenów, aby wejść do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2, a później sprzedać stację telewizyjną innym podmiotom za większą cenę. Jest to jeden z najdłużej utrzymujących się kanałów, powstałych w takich okolicznościach. Inni nadawcy już dawno zakończyli swoją działalność (m.in. Dobro TV, Business), a w niektórych przypadkach ich miejsce zajęli więksi gracze, m.in. Kinotoczka (obecnie Indigo TV), GoldBerry (obecnie Espreso TV) czy Eskulap TV (obecnie Ukraina 24).


 

Źródło: detector.media
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...