Play: Internet stacjonarny bez zobowiązań

dodano: 2021-08-18 05:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play Barbara Kurdej-Szatan Jak czytamy w komunikacie, sieć Play (P4, Groupe Iliad) proponuje promocyjną ofertę dla wszystkich, którzy poszukują najtańszej oferty internetu stacjonarnego. Promocyjną cenę mogą uzyskać zarówno obecni klienci sieci Play, jak i osoby, które jeszcze nie korzystają z usług tego operatora.

Play


Klient sam decyduje, ile trwa umowa i ile danych wykorzysta. Operator proponuje przy tym umowę na czas nieokreślony, która zapewnia swobodę i brak długoterminowego kontraktu. Klient może z niej zrezygnować w dowolnym momencie, bez dodatkowych opłat. - Co więcej, internet stacjonarny w sieci Play to szybkie i stabilne połączenie bez limitu danych, dzięki czemu klienci zyskują komfort korzystania z sieci - zapewnia operator.

Nowe, niższe ceny z możliwością wyboru najlepszej opcji

Oferta internetu stacjonarnego od Play dostępna jest w trzech wariantach, w zależności od wymagań i preferencji użytkowników. Jak zapewnia operator, pozwala to wybrać opcję, która najlepiej odpowie na indywidualne potrzeby klientów: pakiet 150 Mb/s pozwalający w pełni swobodnie pobierać pliki, przeglądać pocztę czy media społecznościowe, wszystko to w promocyjnej cenie 35 złotych; pakiet 300 Mb/s będący idealnym rozwiązaniem podczas nauki online i pracy zdalnej oraz dla tych, którzy jednocześnie korzystają z sieci przy użyciu wielu urządzeń. W nowej ofercie dostępny jest za 45 złotych; pakiet 600 Mb/s to opcja dla osób wymagających, świetnie sprawdzi się podczas gier online, oglądania filmów 4K oraz ściągania dużych plików - za 55 złotych miesięcznie.

Prosta i szybka instalacja oraz nowoczesny router za 0 zł

Operator zapewnia wygodną i szybką instalację usługi w wybranym przez klienta terminie. Internet zostanie podłączony przez profesjonalnego montera, który skonfiguruje usługę. Podczas montażu klient otrzymuje nowoczesny router zapewniający szybkie i stabilne połączenie dla wszystkich urządzeń korzystających z domowej sieci.

Promocja jest limitowana i trwa do końca października br. (więcej tutaj)
 
Nowa, promocyjna oferta internetu stacjonarnego bez zobowiązań od sieci Play od 35 złotych miesięcznie, foto: Groupe Iliad
Nowa, promocyjna oferta internetu stacjonarnego bez zobowiązań od sieci Play od 35 złotych miesięcznie, foto: Groupe Iliad
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Play
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...