Ulubieńcy w listopadzie w kanale Fox Comedy

dodano: 2021-10-22 03:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy W listopadzie br. kanał Fox Comedy poleca swoim widzom takie seriale jak „Diabli nadali” (sezony 6. i 7.), „On, ona i dzieciaki” (sezony 1., 2., 3., 4. i 5.) i „Futurama” (sezony 7. i 8.), a w ramach pasma „Nowości filmowe w Fox Comedy” takie produkcje filmowe jak „Pozew o miłość” i „Wszystko zostaje w rodzinie”.

Fox Comedy


Jak zapowiada nadawca, kryminalne zagadki, wybuchowe pary i ulubione postacie serialowe - taki będzie listopad br. z kanałem Fox Comedy Listopad br. przyniesie ze sobą kilka premier. W stacji Fox Comedy pojawią nowe sezony ulubionych seriali. W pierwszej części miesiąca widzowie będą mogli obejrzeć siódmą i ósmą część „Futuramy”, a także szósty i siódmy sezon „Diabli nadali”. Soboty będą należeć do serialu „On, ona i dzieciaki”. 

Listopad 2021 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Nowości filmowe w Fox Comedy”:
emisja: od poniedziałku, 1 listopada br.
W listopadzie br. kanał Fox Comedy pokaże takie produkcje filmowe jak „Pozew o miłość” (emisja w poniedziałek, 1 listopada br. o godzinie 15:20) i „Wszystko zostaje w rodzinie” (emisja w piątek, 12 listopada br. o godzinie 20:00) (więcej tutaj).

„Diabli nadali” 6 i 7
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 listopada br.) o 17:00

W stacji Fox Comedy pojawią się kolejne dwa sezony - szósty i siódmy - serialu „Diabli nadali”. Dwa nowe odcinki i dwie powtórki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 (więcej tutaj).

„On, ona i dzieciaki” 1, 2, 3, 4 i 5
emisja: w soboty (od 6 listopada br.) o 8:30

To jeszcze nie koniec. Soboty od samego rana będą zawładnięte przez pięć sezonów serialu „On, ona i dzieciaki”. Pogoda za oknem coraz chłodniejsza, a nic tak nie poprawia weekendu jak duża dawka ulubionego serialu. Kiedy? W każdą sobotę od godziny 8:30 (więcej tutaj).

„Futurama” 7 i 8
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 8 listopada br.) o 22:00

Czy jesteście gotowi na więcej futurystycznych wybryków Fry'a i jego ekipy? W sezonie siódmym, gdy sfera śmierci zagraża Ziemi - Leela i Zapp Brannigan zostają uwięzieni na planecie podobnej do Ogrodu Eden, załoga Planet Express osiąga sławę w mediach społecznościowych, a Bender prowadzi kampanie na rzecz legalizacji małżeństw ludzi-robotów. Swojego głosu użyczają Billy West jako Philip J. Fury, Katey Sagal jako Turanga Leela oraz John Dimaggio jako Bender. Dwa odcinki tych niesamowitych historii będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku, zaczynając od 8 listopada br., od godziny 22:00 w kanale Fox Comedy (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Futurama”, foto: Fox Networks Group
Bohaterowie serialu animowanego „Futurama”, foto: Fox Networks Group
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...