2500. odcinek serialu „Barwy szczęścia” w TVP2

dodano: 2021-10-27 03:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Barwy szczęścia” W środę, 27 października br. o godz. 20:10 w kanale TVP2 wyemitowany zostanie premierowo 35. odcinek 15. sezonu polskiego serialu „Barwy szczęścia”, którego producentem jest Artrama. Będzie to jednocześnie 2500. odcinek całości. Wystąpią Maria Dejmek, Ewelina Serafin, Sandra Herbich-Staniszewska, Natalia Zambrzycka, Jolanta Lothe, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Konrad Skolimowski, Paweł Nowisz, Bronisław Wrocławski i Adam Szczyszczaj. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP Polonia.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Barwy szczęścia”


Co wydarzy się w 2500. odcinku serialu „Barwy szczęścia”? W dniu urodzin Stefan (w tej roli Krzysztof Kiersznowski) jest przygnębiony - pewien, że bliscy zapomnieli o jego święcie, łącznie z Walerią (Ewa Ziętek), która nawet nie przysłała mu SMS-a z życzeniami. Ciężko znosi rozstanie z żoną. Tymczasem rodzina i przyjaciele szykują dla seniora niespodziankę.

Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) przed wylotem Miriam (Sandra Herbich-Staniszewska) dziękują przyjaciółce za pomoc w uratowaniu ich związku. Młodzi odwiedzają Teresę (Jolanta Lothe) i Fryderyka (Paweł Nowisz) w ośrodku dla seniorów, gdzie ku zaskoczeniu Pyrki w obecności dziadków Jezierski ponownie się jej oświadcza.

Sławka (Ewelina Serafin) odkrywa, że mąż zablokował jej dostęp do rodzinnych pieniędzy, a z domu zniknęły wszystkie jego rzeczy.

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) mówią Natalii (Maria Dejmek) o planach współpracy z Wilkiem (Adam Szczyszczaj). Zwoleńska jest tym naprawdę zaniepokojona, spodziewając się po byłym partnerze tylko najgorszego i oznajmia, że jeżeli skorzystają z pomocy Macieja, ona rezygnuje (więcej tutaj).
 
Marieta Żukowska w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Marieta Żukowska w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP


„Barwy szczęścia” - sezon 15., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanału TVP Polonia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...