„8-bitowe święta” - film HBO Max w HBO GO [wideo]

dodano: 2021-11-27 22:19 | aktualizacja: 2021-11-29 11:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO

HBO GO W ofercie serwisu VOD HBO GO jest już dostępny amerykański film „8-bitowe święta” („8 Bit Christmas”), wyprodukowany przez New Line Cinema i HBO Max. W obsadzie znaleźli się June Diane Raphael, David Cross, Steve Zahn, Winslow Fegley i Neil Patrick Harris.

HBO Max


Jak zapowiada nadawca, wygląda na to, że już czas rozpocząć odliczanie dni do świąt Bożego Narodzenia, bo do HBO GO wjechały „8-bitowe święta” - niezwykle uroczy powrót do świątecznych przygód z czasów dzieciństwa z Neilem Patrickiem Harrisem w jednej z głównych ról. 

„8-bitowe święta” - film wyprodukowany przez New Line Cinema i HBO Max, to - jak czytamy w opisie, pełne serca i humoru spojrzenie na świąteczne przygody z czasów dzieciństwa. Akcja rozgrywa się na przedmieściach Chicago pod koniec lat 80. ubiegłego wieku, a jej bohaterem jest dziesięcioletni Jake Doyle, który stara się zdobyć najnowszy i najlepszy system gier wideo na Boże Narodzenie.

W filmie występują Neil Patrick Harris („Matrix Zmartwychwstania” i „Jak poznałem waszą matkę”) i Winslow Fegley („Come Play”) jako dorosły i młody Jake, June Diane Raphael („Niedobrani”), David Cross („Pitch Perfect 2”) oraz Steve Zahn („Biały Lotos”). Reżyserem filmu jest Michael Dowse („Coffee i Kareem”), a za scenariusz odpowiedzialny jest Kevin Jakubowski, który jest także autorem pierwowzoru książkowego o tym samym tytule. Obowiązki producentów pełnią Tim White, Trevor White, Allan Mandelbaum, Jonathan Sadowski oraz Nick Nantell, a producentów wykonawczych Nikki Ramey, Richard Brener, Celia Khong, Kevin Jakubowski oraz Whitney Brown.

Film „8-bitowe święta” już jest dostępny w serwisie HBO GO.

„8-bitowe święta” w HBO GO - zapowiedź:
„8-bitowe święta” - emisja w serwisie HBO GO.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...