„Velvet Collection” w TVP Kobieta już w grudniu

dodano: 2021-11-25 15:54
autor: Janina Klepacka | źródło: TVP

Velvet Coleccion serial TVP Colection 360px 25 grudnia, w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, TVP Kobieta wyemituje pierwszy odcinek dalszych losów bohaterów hiszpańskiego serialu „Velvet”, który według NAM* w piątek, 19 marca zgromadził największą widownię kanału. Pełna miłosnych wątków akcja nowej produkcji „Velvet Collection” rozgrywa się również w latach 60. ubiegłego wieku.

Velvet Coleccion velvet Collection serial TVP 760px


Kostiumowa produkcja „Velvet” skradła serca widzów już od pierwszych odcinków, kiedy w marcu br. serial miał swoją premierę w TVP Kobieta. Losy serialowej Any Riviery (w tej roli Paula Echevarria) oglądało wówczas średnio ponad 45 tys. widzów, co zapewniło antenie udziały na poziomie 0,31% (NAM). Najliczniej obejrzał się odcinek 19 marca, którego widownia wyniosła 80 tys. widzów.


Na kontynuację losów serialowej projektantki TVP Kobieta zaprasza 25 grudnia 2021 r.
Pierwsze dwa odcinki „Velvet Collection” zostaną wyemitowane w świąteczne popołudnie o godz. 14:30, a kolejne dwa w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, 26 grudnia. „Velvet Collection” jest jedną z głównych nowości kanału w ofercie programowej w styczniu i lutym 2021.

Główna bohaterka serialu, Ana Rivera, po trzech latach spędzonych w Nowym Jorku wraca do Hiszpanii, gdzie spełnia się jej wielkie marzenie. Wspólnie z przyjaciółmi otwiera w Barcelonie nowy salon i szkołę projektowania. Wszystko układa się idealnie, otrzymuje duży kredyt na rozwój biznesu, a nowa kolekcja okazuje się hitem. Jednak czy to wystarczy do osiągnięcia sukcesu?

W rolach głównych wystąpią m.in. Paula Echevarria, Aitana Sanchez-Gijon, Marta Hazas, Monica Cruz, Diego Martin, Fernando Guallar, Adrian Lastra oraz Javier Rey.

„Velvet Collection” w TVP Kobieta już 25 grudnia o godz. 14.30.
*NAM – Nielsen Audience Measurement
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje
Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...